3 ieteikumi, kā iekrāt naudu

kredītlīnija internetā Kurš gan nevēlas doties lieliskā ceļojumā uz ārzemēm, lai iepazītu citas kultūras un atpūstos? Kurš nevēlētos atļauties visu, ko sirds kāro? Bieži vien taču tieši tas ir mūsu mērķis, vai ne? Un šiem mērķiem ir nepieciešama nauda. Taču to ietaupīt un iekrāt nebūt nav viegli. Tas prasa cītīgu darbu un disciplīnu.

Ir situācijas, kad noderīga var būt kredītlīnija internetā, taču šis, kā jau jebkurš aizdevums, ir jāatgriež, un, ja vien Tev nav liekas naudas, tad parāds kļus tikai par smagu nastu, kuru ar laiku atmaksāt būs arvien grūtāk, tādēļ no šīs iespējas vajadzētu izvairīties. Tomēr iekrāt naudu ir iespējams. To var izdarīt arī tie, kuriem ikdienā dažkārt šķiet, ka naudas nepietiek pašam nepieciešamākajam.

Turpinājumā minētie padomi Tev var palīdzēt ietaupīt naudu un iekrāt kam ilgi kārotam.

Kafiju gatavo pats

Vai ikdienā mēdz iegādāties kafiju pa ceļam uz darbu kādā degvielas uzpildes stacijā vai kioskā? Vai tu maz zini, cik daudz naudas šādā iestādē ik mēnesi un ik gadu atstāj? Tieši šī iemesla dēļ tomēr vajadzētu izvērtēt, vai tiešām kafiju nevari pats pagatavot mājās.

Veido iepirkumu sarakstu

Varbūt esi dzirdējis par impulsīvo iepirkšanos? Tas ir tad, kad aizejot uz veikalu, piemēram, iegādāties maizi, nopērc arī ko neplānotu un pat nevajadzīgu, piemēram, konfekšu paciņu, kādu gāzēto dzērienu u.tml. Protams, iegādājoties šādus nieciņus Tev šķiet, ka tas nav nekas slikts. Taču arī šie nieciņi ir liekie izdevumi, kas Tev neļauj sasniegt kādu lielāku sapni, kuram nepieciešama nauda. Īpaši, ja šādus nieciņus ikdienā iegādājies regulāri.

Bet impulsīvo pirkumu veikšana nenozīmē tikai nevajadzīgu, lētu lietu, produktu iegādi. Impulsīvie pirkumi var būt arī apjomīgi, krietni dārgāki. Varbūt zini kādu, kurš, piemēram, aizgājis uz veikalu, ieraudzījis akciju un iegādājies jaunu mobilo telefonu vai televizoru, lai gan esošās ierīces vēl bijušas labā darba kārtībā?

Tieši šī iemesla dēļ katru pirkumu vajadzētu rūpīgi pārdomāt. Bez šaubām ikdienas preču iegādei vairākkārtīga pārdomāšana nav vajadzīga, taču kaut pāris minutes dienā var palīdzēt nepārtērēties. Pirms došanās uz veikalu, izveido iepirkumu sarakstu ar visu, kas šķiet nepieciešams. Kad tas izdarīts, vēl pāris reizes pārdomā, vai esi pierakstījis visu, un vai tiešām viss ir nepieciešams, un tad vari doties!

Galvenais – arī veikalā pieturies pie šī saraksta un ar laiku, ja vēlēsies, varēsi iztikt bez tā, jo jau būsi iemācījies iepirkties gudri un pieņemt pārdomātākus lēmumus.

Apgūsti jaunas prasmes

Lai iekrātu naudu, Tev, protams, pirmām kārtām ir jabūt naudas līdzekļiem. Lai tos gūtu, Tev jāstrādā. Ja Tev tomēr šķiet, ka esi spējīgs darīt vairāk un saņemt lielāku algu kādā citā profesijā, tad apgūsti to! Jaunas prasmes ir ārkārtīgi noderīgas.

Tāpat jaunu prasmju apgūšana var palīdzēt ietaupīt, piemēram, remontdarbos un citur. Ja vannas istabā nepieciešams nomainīt krānu, iemācies to izdarīt pats!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply