Žurnālu abonements bērniem

dāvanas bērniem Žurnālu lasīšana ir veids, kā iegūt informāciju par notiekošos modes, ekonomikas, mūzikas, teātra pasaulē. Tuvojas nozīmīgi svētki bērniem? DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties žurnālu abonementu bērniem. Par izdevīgām cenām iegādājieties savam bērnam tīkamāko žurnāla abonementu 3 mēnešiem, pusgadam vai gadam, atkarībā no Jūsu vēlmēm un iespējām.

„Sīrups” abonements ( 12 mēn.) + dāvaniņas – Ls 32.99

Šis ir populārākais jauniešu žurnāls Latvijā. Uzticams ikdienas gaitu ceļvedis un mega laba garastāvokļa priekšnoteikums. Ja Jūsu bērnam interesē mode, mūzika, aktiermāksla, tad šis žurnāls būs pats piemērotākais. Žurnāla saturs atklāj vietējo un ārzemju zvaigžņu dzīvi. Rubrikā “Attiecības” tiek runāts par randiņiem, problēmām skolā, mājās, ar draugiem, apspriesti psiholoģiski jautājumi. Sadaļā “Skaistums & veselība” – viss par sportu, vingrojumiem, skaistumkopšanu, intīmo veselību, pubertāti. Stilisti stāsta par modes aktualitātēm, kā arī veic stila pārvērtības žurnāla lasītājiem. Un, protams, jauniešu izklaide: realitātes šovi, kino, mūzika, koncerti, hobiji, konkursi, testi, plakāti un cita izklaide. Ceļvedis bērna dzīves ceļa izzināšanai.

 „Ilustrētā Junioriem” abonements ( 12 mēn.)  – Ls 17.99

Savukārt šis ir labākais žurnāls bērniem un jauniešiem ar krāšņām ilustrācijām, atbildēm uz bērnu daudzajiem “kāpēc” un aizraujošiem dzīvnieku pasaules, kosmosa, tehnoloģiju un vēstures pētījumiem. Tajā ir atspoguļoti aktuāli notikumi, gudri eksperimenti, radoši konkursi un lieliskas balvas. Noderēs gan skolas gaitās, gan lasīšanai kopā ar visu ģimeni.

Dāvanu piegāde

·         Edāvana – 1 minūtes laikā – Ls 0;

·         Kurjers – 1 – 2 darba dienu laikā – Ls 3;

·         Latvijas pasts- 5 darba dienu laikā – Ls 1;

·         DāvanuServiss.lv birojā – 1-2 min laikā – Ls 0;

·         T/C Rīga Plaza – 1 – 2 min laikā – Ls 0;

Žurnālu abonementa pasūtīšanu, DāvanuServiss.lv piedāvā veikt neizejot no mājas. Tā būs lieliska dāvana bērniem, jo ļaus gūt gan jaunas zināšanas, gan jautri un izklaidējoši pavadīt laiku. DāvanuServiss.lv ir parūpējies, lai piedāvātu Jums pašas labākās un oriģinālākās dāvanas. Ieprieciniet savus bērnus jau šodien arī Jūs!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply