Iepērkamies skolai internetā.

Skolas piederumi

 

 

Augusts drīz jau pusē, skolēni pavisam, pavisam drīz dosies skolas virzienā ar puķu pušķīšiem rokās, sveicot skolotājus un sākot jaunu mācību gadu. Vai Tavam skolniekam jau viss nepieciešamais skolai sagādāts? Nē? Tad gatavojies garām rindām kancelejas preču veikalos, nogurdinošām iepirkšanās tūrēm un (jo īpaši mazāko skolēnu vecākiem), neapmierinātību, ka vairs nav dabūjama kāda supervaroņa burtnīca vai penālis. Vēlies no tā izvairīties? Pavisam vienkārši – dodamies iepirkties internetā.

Bieži vien brīnos – kāpēc vēl dodamies uz veikaliem, pakļaujot sevi nogurdinošam veikalu ķemmēšanas procesam, meklējot vajadzīgo, ja visu, ar dažu klikšķu palīdzību varam sameklēt un nopirkt internetā, saņemt ar piegādi tieši uz mājām un nekādu raižu, noguruma vai rūpju. Tieši šādi varam rīkoties arī ar kancelejas preču iegādi skolēnam.

Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu preču klāstu un izvēles iespējas, kurās, lai neapmaldītos, der izmantot parocīgo izvēles joslu lapas kreisajā pusē. Tur varam izvēlēties atbilstošo cenu līmeni – cik esam rēķinājušies tērēt par vienu vai otru preci. Zinot, ka iepirkšanās skolas lietām var būt diezgan dārga un tam nepieciešams atvēlēt savu noteiktu budžetu, aptuveni rēķināmies, cik var atļauties burtnīcām, kladēm un zīmuļiem. 220.lv piedāvā gan izdevīgas cenas, gan patīkamas atlaides, kas līdzēs gan ietaupīt, gan iegādāties visu nepieciešamo paredzētajā budžetā.

Te atrodams gan viss nepieciešamais krāsošanai, zīmēšanai, rakstīšanai, vizuālajai mākslai, matemātikas stundām, ģeogrāfijas stundām, literatūrai un visam citam, kas vien skolā var būt nepieciešams. Var pat izvēlēties konkrētu preču zīmi, ja ir vēlme visu iegādāt no viena ražotāja. Lai gan domājams, tas nav būtiskākais. 220.lv piedāvājumā gan akrila krāsas, akvareļu krāsas, bloki, burtnīcas, klades, dekupāžas komplekti, flomāsteri, guaša krāsas, kalkulatori, korektori, krāsainie papīri, zīmuļi, līme, mapes, marķieri, plastilīns, šķēres, penāļi un daudz daudz kas cits. Jāienāk mājaslapā un jāpārliecinās pašiem.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply