Pērc dāvanu mazulim interneta veikalā 220.lv!

 

Priecīgs Bērns

Ja rados ir daudz bērnu, ja arī draugiem jau saveidojušās ģimenes ar savām atvasēm, un, ja pašam arī jau aug mazi nebēdņi, dāvanas bērniem nākas pirkt diezgan bieži. Tad dzimšanas dienas, vārda svētki, Ziemassvētki un Lieldienas. Ja pieaugušajiem uz svētiem pat reizēm dāvinām retāk – bērnus ar dāvanām tomēr mīlam palutināt. Un kā gan ne, ja tas ir tik jauks mirklis – ieraudzīt mazajā sejiņā sajūsmu, prieku un vērot ar kādu entuziasmu tiek atvērta tikko iegūtā dāvana, kā mazais priecājas un rotaļājas ar jauno mantu.

Bieži vien ne mazums laika pavadām domājot – kā bērnam dāvanu izvēlēties? Kāda būs piemērotākā, patiešām patiks, šķitīs aizraujoša, un galvenais, neapniks pārāk ātri? Zinām, ka bērnu uzmanība var būt ļoti strauji mainīga – vienu brīdi manta ir mīļākā pasaulē un tiek ņemta līdzi gultā, citā brīdī tā jau aizmirsta stāv rotaļlietu kastē. Līdz ar to, cenšamies izvēlēties tādu dāvanu, kas bērnam būs interesanta ilgāk.

Vispirms – dāvanu bērnam var iedalīt trīs grupās (vismaz) – tās, kas paredzētas maziem bērniem līdz 3 gadu vecumam. Šāda vecuma bērnam vēl nav konkrētu prasību par dāvanu – gribu tiešu to un to mantu. Te izvēles iespējas var būt plašākas, tomēr jāskatās, lai dāvana būtu droša, palīdzētu gan spēlēties un rotaļāties, gan mācīties un attīstīties. Dāvanas jau lielākiem bērniem, vecumā no 3 līdz 13 gadiem, būs balstītas uz bērna vēlmēm – šajā vecumā jau bērns labi zina, ka vēlas Lego komplektu vai kādu spēli, supervaroņa figūriņu vai kādu citu specifisku rotaļlietu (var pakonsultēties ar vecākiem – ko bērnam labāk dāvināt). Savukārt pusaudžiem, tiem, kas jau vecāki par 13 gadiem, vairs īsti nevaram uzdāvināt vienkāršu rotaļlietu vai krāsojamo grāmatu – te jāpiedomā daudz rūpīgāk, kāda dāvana būs atbilstoša un patīkama šāda vecuma jaunietim.

Ja laika, lai bezgalīgi dotos meklējumos pa veikaliem, īsti nav – dāvanu lieliski var iegādāties internetā. Piedāvājumu ir daudz, un arī interneta veikalā 220.lv (http://220.lv/lv/davanas_un_svetki) izdosies atrast dāvanu dažāda vecuma bērniem. Gan tiem, kam vēl nav trīs, gan tiem, kam jau pāri 13 gadu slieksnim.

Tad nu vērtējam – ko varam atrast internetā un uzdāvināt katras vecuma grupas bērnam. Dāvanai trīsgadniekam (un jaunākam) noteikti vispirms jābūt drošai, bez sīkām detaļām, no dabīgiem un nekaitīgiem materiāliem. Vislabāk, ja dāvana ir arī noderīga, kas palīdz attīstībā, turklāt, atbilstoša vecumam – lai nav pārāk sarežģīta. pirkstu krāsas, plastilīna veidošanas komplekti, mīkstās rotaļlietas, atbilstoši vecumam konstruktori – galvenais, krāsaini, koši un radoši.

Bērniem, kas vecāki par 3 gadiem, patiešām pērkot dāvanu apspriežamies ar vecākiem – varbūt ir kas tāds, kas bērnam šajā posmā ļoti patīk. Tā kā bērnam jau izveidojušās noteiktas intereses, tad ir rotaļlietas, kam tiek dota priekšroka. Vecāku priekšstati gan var atšķirties no tā, ko patiesībā vēlas saņemt pats bērns, tāpēc, šeit patiešām jāpadomā – ko dāvināt un kā izvēlēties. Tās var būs sportiskas un aktīvas dāvanas, kas būs lieliska dāvana, ja bērnam patīk aktivitātes ārā. Grāmata vienmēr būs aktuāla dāvana. Tāpat, spēļu konsoles, datorspēles un DVD ar mīļākajām multfilmām. Šeit arī daudz kas atkarīgs no tā, kāds budžets atvēlēts dāvanas pirkšanai. Konsole būs pietiekoši dārga dāvana, turklāt, varbūt vecāki nemaz nevēlas, ka bērns pavada laiku pie datora.

Arī vecākiem bērniem dāvanas, ko izvēlamies, būs nedaudz dārgākas un sarežģītākas, nekā mazajiem bērniem. Toties iespēju vairāk – bērnam pēc 13 gadu vecuma jau pavisam skaidri zināms, kas viņu tajā brīdī interesē – vai tā būs mūzika, sports, grāmatas, datori vai kas cits, un tad jau izvēlēties dāvanu, kas saistīta ar konkrēto virzienu, būs daudz vienkāršāk.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply