Bērnu autosēdeklīši

autosedeklisiSastādot sarakstu ar visām jaundzimušajam nepieciešamajām lietām, nepieredzējušiem jaunajiem vecākiem var nākties apstāties vairākas reizes un lūgt palīdzību citiem lai tiktu skaidrībā ar visām vajadzībām un vēlamajām lietām, kas savlaicīgi jāsarūpē savai vēl nedzimušajai atvasei. Ja vien nedzemdēsiet mājās, tad skaidrs, ka viena no obligāti nepieciešamajām lietām ir bērnu autosēdeklis, jo diezin vai būs vēlme savu mazuli, pirms pāris dienām dzimušu, vest sabiedriskajā transportā un tas būtu arī diezgan absurdi. Ir valstis, kurās māte ar bērnu netiek izrakstīti no slimnīcas, ja nevar uzrādīt autokrēsliņu, kurā bērns tiks transportēts uz mājām. Autosēdeklīši parasti tiek izmantoti līdz brīdim, kad bērns ir sasniedzis pusotra metra garumu.

Kā pirkt autosēdeklīti?

Noteikti, ka pirmajā mirklī šis jautājums šķiet gana muļķīgs, lai gan patiesībā viss ir gluži pretēji. Laikā, kad autosēdeklīšu esamība transportlīdzeklī kļuva par obligātu prasību teju visā pasaulē, strauji attīstījās arī šī biznesa niša, jo saprotams, ka tas, kas ir obligāts un nepieciešams daudziem, grantē labas iespējas nopelnīt ražotājiem un iemantot daudz vairāk klientus. Autosēdeklīši tiek ražoti un izlikti pārdošanā ne tikai atsevišķi, bet arī komplektācijā ar ratiem. Tā saucamais ratu 3in1 variants ir visizdevīgākais kā iegādāties autokrēsliņu, jo komplektācijā ietilpst arī kulbu un sporta rati, kas būs nepieciešams pirkums neatkarīgi no tā vai autokrēsls ir iegādājams kopā vai atsevišķi.

Kad bērns paaugas.

Lai arī iedalāmi dažādas svara kategorijās, bērnam sava mūža laikā līdz 1,50 m auguma garuma sasniegšanai būs jānomaina vismaz divi vai trīs autosēdeklīši. Pašu pirmo sēdeklīti bērns labprāt izmantos līdz brīdim, kad pats būs iemācījies turēt galviņu un arī apsēsties. Līdzko sākas sēdēšanas periods, tā bērns gribēs celties sēdus, lai labāk varētu apskatīt auto salonu, pasažierus un to, kas notiek aiz loga. Šajās reizēs vislabāk ir sākt domāt par jauna autokrēsliņa iegādi, kurā sēžot, bērns varēs turpināt pilnvērtīgi attīstīties. Bērniem, kuri jau gandrīz ir sasnieguši vajadzīgo auguma garumu, krēsliņus nomaina uz speciāliem paliktņiem un piesprādzē ar auto esošajām drošības siksnām.

Kā zināt vai bērnam ir ērti?

Ticiet, bērns par savu stāvoklī autosēdeklītī paziņos skaļi un skaidri, it sevišķi tad, kad viņam nebūs ērti. Bet arī ir veidi, kā vecāki var noteikt to vai bērnam ir ērti vai nē. Viens no drošākajiem veidiem, kas pavisam noteikti liecina par to, ka bērnam nav ērti, ir tas, ka galviņa atrodas ārpus krēsla. Tas liecina ne tikai par to, ka bērns neietilpst esošajā autosēdeklī, bet arī to, ka var rasties dažādas traumas un krēsliņš kopumā vairāk nav drošs. Šādos gadījumos ir laiks pāriet uz citu autokrēsliņu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply