Zanussi putekļusūcēji – augstākā kvalitāte par labām cenām!

Kvalitatīvie Zanussi putekļusūcēji ir nopērkami arī interneta veikalā 220.lv. To cena ir ļoti demokrātiska, lietošana viegli saprotama. Ja neesi pedants, Zanussi putekļsūcējs būs īstā izvēle!Izmanto 220.lv lapas augšā esošo meklētāju, vai arī kreisajā pusē esošo kategoriju sarakstu, izvēloties sadaļu – sadzīves tehnika – saimniecībai – putekļu sūcēji. Kreisajā sānā būs zīmolu saraksts, tostarp arī Zanussi.

Putekļu sūcējs Zanussi ZAN 2310

Putekļsūcējs Zanussi ZAN 2310 ir melnbaltā krāsā. Apjomā mazs, tāpēc neaizņems daudz vietas. Putekļsūcējs ir ar putekļu maisiņu, 1600 vatu jaudu, tā svars ir 5 kilogrami. Komplektā ietilpst VARIO 500 birste, papildus spraugu un mēbeļu birstīte. Putekļsūcēju ir viegli izjaukt un izmazgāt. Tā cena Ls 33, iepriekšējo Ls 39 vietā. Putekļu sūcēja Zanussi ZAN 3341 sūkšanas jauda 300 vati, bet svars 5 kilogami. Tas ir sudraba krāsā. Putekļsūcējam ir divkārtains drēbes maiss + 1 papīra maisiņš (Menalux 1002), kā arī maisa indikators. Arī Zanussi ZAN 3341 komplektā ietilpst VARIO 500 birste, papildus spraugu un mēbeļu birstīte.Zanussi ZAN 3341 cena ir Ls 38 iepriekšējo Ls 46 vietā.

Putekļu sūcējs Zanussi ZAN 3341

Kad putekļu sūcējs ir izvēlēts, pārskati akcijas datumu, cenu. Ja esi apmierināts, spied pogu pasūtīt. 220.lv var iepirkties nereģistrējies lietotājs, bet reģistrēties ir izdevīgāk, jo ir iespēja saņemt lojalitātes bonusus. Reģistrē savus personas datus, kontaktinformāciju, izvēlies apmaksas un piegādes veidu. Visbeidzot 220.lv apstiprinās tavu pasūtījumu, piešķirot pasūtījuma numuru.

Pasūtījumu var apmaksāt skaidrā naudā, ar debetkarti vai kredītkarti (izņemot American Express), ar bankas pārskaitījumu, kā arī ņemot līzingu. 220.lv piedāvā līzingu sadarbībā ar kompānijām Lateko Līzings, Incredit Group un Best Līzings. Līdz 24.martam noformējot pasūtījumu Lateko līzingā, atmaksu var sākt tikai pēc trīs mēnešiem! Atmaksas periods no 6 līdz 36 mēnešiem. Jāņem vērā, ka katrai apmaksas formai nav pieejami visi piegādes veidi. Maksājot ar kredītkarti vai debetkarti, diemžēl nav pieejams Ekonomiskais un Komforta piegādes veids. Izmantojot līzingu un apmaksu skaidrā naudā – nebūs pieejams ekonomiskais piegādes veids. Pasūtījumu var saņemt personīgi interneta veikala klientu centrā Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply