Uzticams = kvalitatīvs?

philips blenderiPasaulē, kur izvēles iespējas it tik plašas, kā tās ir mums, ir grūti uzticēties! Kāpēc divas pilnīgi vienādas ierīces (teorētiski), kas veic identiskas funkcijas, maksā tik atšķirīgi – vai tas tāpēc, ka lētākajai ir zemāka kvalitāte? Vai tāpēc, ka dārgākajai maksājam vairāk par zīmolu, ne pašu ierīci un kvalitāti? Bet varbūt tomēr atšķirība slēpjas citur? Un varbūt reizēm tam vispār nav nozīmes – maksājam par to, ka uzticamies? Jautājumu daudz, bet atbildes…

Ir firmas, kuru precēm vienkārši uzticamies. Galvenokārt tāpēc, ka paši esam savā laikā iegādājušies šīs firmas preces un tās kalpojušas labi, ilgi un patīkami. Iespējams, mūsu draugi un radinieki izteikuši atsauksmes par šīs konkrētās firmas precēm un no tā balstām savu izvēli. Iespējams, esam lasījuši ļoti labas un daudz atsauksmes internetā (kurām gan ticam mazāk). Un tomēr – galvenais ir tas, ka pērkot preci, maksājam arī par to, ka uzticamies konkrētajai firmai. Protams, visbiežāk izvēlēsimies preci, kura varbūt arī maksā nedaudz dārgāk, tomēr ir tās firmas ražojums, kur zinām, tiek ražotas kvalitatīvas un labas preces. Un tomēr – arī šo firmu ražotāji piedāvā ļoti daudz dažādus modeļus, kur tas arī rodas vislielākās grūtības izvēlēties  – kurš modelis būs mūsu darbībām vispiemērotākais, pat ja zinām, kuras firmas preci izvēlēties.

Ļoti patīkama funkcija ir Philips preču salīdzināšana. Piemēram Philips blenderi – izvēlamies trīs blenderu modeļus, kas mums šķiet gana piemēroti mūsu ikdienas virtuves darbu veikšanai, un mājas lapā mums tiek piedāvāts salīdzinājums – ātrumiem, materiālam, funkcijām, jaudai, papildus aprīkojumam un vēl dažādiem citiem kritērijiem, no kā veiksmīgā apkopojumā varam labāk saprast, kurš būs piemērotāks modelis mums. Skatoties atsevišķi dažādus piedāvājumus, ļoti rūpīgi jāpiefiksē – kas kuram ir, kas nav, lai vēlāk izdarītu pārdomātāko izvēli, kamēr šādā salīdzinājumā to izdarīt ir daudz ērtāk un vienkāršāk.

Protams, Philips ierīces gana izceļas arī ar savu kvalitāti, ko pircēji labprāt izvēlas, norādot, ka šī ražotāja preces patiešām kalpo labi un ilgi. Tomēr – lai pirktu konkrētā ražotāja preci, mums jāuzticas ražotājam!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Saistītās tēmas : , ,

Leave a Reply