Arī sadzīves tehniku var droši iegādāties internetā

Gandrīz katrs no mums ir kaut reizi kaut ko iegādājies ar interneta starpniecību. Parasti tas ir apģērbs, apavi, kādas saimniecības preces, kosmētika. Bet vai jūs zināt, ka internetā droši un ērti var iegādāties arī daudz lielākas preces?

sadzīves tehnikaJā, arī sadzīves tehnika interneta veikalos pieejama plašā klāstā. Pieprasījums pēc daudzveidīgas sadzīves tehnikas arvien pieaug, jo pircēji novērtē uzticamu ražotāju piedāvājumu un preces, kuras kalpo ne tikai vienu vai divus, bet desmit un vairāk gadus.

Sadzīves tehnikai tas ir ļoti svarīgi, jo tā maksā gana daudz, lai mēs tomēr izvēlētos to, kas kalpos ilgāk un kvalitatīvāk. Kur tad meklēt internetā sadzīves tehniku izdevīgāk? Kur atrast tieši to, kas jums nepieciešams? Varu padalīties ar savu pieredzi.

Es meklējumus sāku ar cenu salīdzināšanas portāliem. Tā apmēram uzzināju, kuri interneta veikali piedāvā atbilstošu sortimentu. Meklēju pēc sev interesējošā sadzīves tehnikas veida kvalitatīvus modeļus par labāku cenu.

Tā es kādā brīdī savos klejojumos pa interneta veikaliem nonācu vietnē brivi.lv. Tur vienuviet atradu visu, kas man bija aktuāls – kvalitatīvu un daudzveidīgu sadzīves tehnikas piedāvājumu un arī izdevīgas cenas.

Es iegādājos trīs nepieciešamās preces, kuras jau pēc dažām dienām man piegādāja uz mājām.

Ledusskapis

ledusskapis Viena no vajadzīgajām sadzīves elektroprecēm bija ledusskapis. Veicām remontu mājas pirmajā stāvā. Arī virtuve tika uzlabota un nedaudz pārveidota, tāpēc nolēmām jau savu laiku nokalpojušo sadzīves tehniku izmest.

Ledusskapis bija pirmais, jo tas jau nokalpojis gandrīz divdesmit gadus. Nesaprotu, kā vispār varējām to tik ilgi paturēt. Tam jau sen nedarbojās saldētava.

Tāpēc sieva man piekodināja, ka noteikti jāmeklē jaunais ledusskapis ar lielu saldētavu. Viņa esot noilgojusies pēc krājumu gatavošanas ziemai – ogas, gaļa, sēnes, dārzeņi. Pēdējos gados to visu glabājām manas mammas lielajā saldētavā un šad tad aizbraucām kaut ko paņemt.

Tāpēc, kad pētīju brivi.lv pieejamos ledusskapju modeļus, galvenais, kas mani interesēja, bija saldētavas lielums. Ledusskapi izvēlējos gana lielu un ietilpīgu, arī no zināma ražotāja.

Un cena šim ledusskapja modelim bija adekvāta. Salīdzināju ar citiem veikaliem tieši šo modeli. Lētāk nekur tā arī neieraudzīju. Tāpēc brivi.lv bija tikai loģiska izvēle.

Veļas mazgājamā mašīna

Bet ledusskapis nebija vienīgais, kas nokalpojis jau pārsteidzoši ilgu laiku. Veļas mazgājamā mašīna arī bija šajā sarakstā. Tā mums telpu specifikas dēļ bija iebūvēta virtuvē.

Tāpēc pie viena arī veļas mazgājamo mašīnu demontēju. Sievas galvenās prasības attiecībā uz veļas mašīnas izvēli bija – liela ietilpība un saprotams vadības panelis, jo veļas mazgāšana bieži vien tiek uzticēta meitai pusaudzei. Veļas mazgājamo mašīnu klāsts brivi.lv bija tikpat iespaidīgs, cik ledusskapjiem.

Protams, mēs nevarējām atļauties pirkt veļas mašīnu, kas maksā vairāk nekā 1000 eiro. Mēs meklējām labu piedāvājumu vidējā cenu kategorijā. Brivi.lv bija piedāvājumi dažādās cenu grupās.

Varējām atrast tieši mums piemērotu. Veļas mašīnas modeli izvēlējos iebūvējamo, jo tai joprojām vieta būs paredzēta virtuvē.

Tvaika nosūcējs

Tvaika nosūcējsBet tvaika nosūcējs bija ierīce, kas mūsu mājā parādījās pirmo reizi. Sieva jau sen bija sūdzējusies par to, ka grūti izvēdināt virtuvi, jātur logs vaļā. Bet tā arī tas palika idejas līmenī. Tagad jau gan vairs nebija, kur atkāpties, jo noritēja remonts.

Nolēmām pie viena tad arī uzstādīt to tvaika nosūcēju virs virtuves plīts. Tas arī ļaus saglabāt virtuvē ilgāk remonta kvalitāti, jo tvaiki parasti bojā griestus, logus. Par tvaika nosūcējiem neko īsti nezinājām, tāpēc pirms tam izpētīju internetā pieejamo informāciju un apjautājos dažiem draugiem par viņu pieredzi.

Galu galā uzzinājām, kāda veida tvaika nosūcējs mums būs labāks. Biju pārsteigts, ka brivi.lv veikalā ir vairāk nekā 100 tvaika nosūcēju modeļu. Mums gan nevajadzēja neko jaudīgu un pārmērīgu, tāpēc ievēlējāmies izdevīgāko no vienkāršākajiem modeļiem.

Tā nu visu vajadzīgo šajā interneta veikalā atradām, pasūtījām un jau pēc dažām dienām saņēmām. Mums bija veiksmīga pieedze ar sadzīves tehnikas iegādi internetā veikalā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply