Kas ir multivārāmais katls un kā to izmantot virtuvē?

 

Multivārāmais katls

 

 

Multivārāmais katls būs noderīgs mājās, ja virtuves platība nav gluži no pašām lielākajām. Tas ir lielisks rīks virtuvei ar pret piedeguma pārklājumu un vāku, kas blīvi noslēdzas. Pats multivārāmais katls darbojas ar elektrību un tajā var ieprogrammēt dažādu veidu ēdienu pagatavošanu. Atkarībā no tā, kā izmantojam ūdeni, eļļas uzpildi vai citas papildierīces, multivārāmo katlu var izmantot kā pannu, cepeškrāsni vai pat ātrvārāmo katlu. Ar šādu ierīci nav jāsatraucas, ka ēdiens varētu piedegt, jo tas saturu silda vienmērīgi, kā arī piedāvā pagatavošanas laika aprēķinu, kas ļaus paralēli veikt citus darbus virtuvē, kamēr katlā sildās viens no ēdieniem.

Viena no funkcijām, kas lieliski noderēs aizņemtām sievietēm, tomēr tām, kuras mīl padarboties virtuvē un pagatavot gardus un veselīgu ēdienu – iebūvēts taimeris. Tas ļaus atlikt starta laiku, kad jāuzsāk ēdiena pagatavošanas process, arī bez pašas virtuves saimnieces klātbūtnes. Tā, piemēram, brokastis var būt jau gatavas tajā brīdī, kad vēl tikai mēģinām izkūņoties no segu apskāvieniem. Tāpat, iestrādātā siltuma uzturēšanas funkcija ļaus saglabāt ēdienu siltu vēl ilgāk, un, garšīgas, siltas brokastis tiks arī tiem, kas ģimenē ceļas vēlāk – apmierināti un paēduši būs visi. Savukārt, ņemot vērā, ka multivārāmais katls tomēr darbojas uz elektrības, tā elektroenerģijas patēriņš ir salīdzinoši neliels.

Apskatot ko spēj piedāvāt viens no šādiem multivāramajiem katliem – pirmkārt, tas piedāvā pagatavot ēdienu veselīgi, saglabājot gatavošanas procesā visas nepieciešamās uzturvielas – minerālvielas un vitamīnus. Viens no šādiem katliem – Redmond RMC-M90. Katlam iebūvētas automātiskās programmas, kas palīdzes pagatavot gan gaļu, gan zivis un dārzeņus, zupas un makaronus, graudaugus un pat dzērienus. Katls ir universāls – to iespējams izmantot gan kā cepeškrāsni, gan mikroviļņu krāsni, tvaika kaltu vai pat maizes krāsni. Piedāvātā jauda ir 860 W, savukārt paša katla tilpums – 5 litri. Katla iekšpuse pārklāta ar nepiedegošu materiālu, keramiska, bet pagatavošanas tehnoloģija, kāda tiek izmantota, lai ēdiens būtu gan garšīgs, gan saglabātu visas uzturvielas – termiskā apstrāde bez spiediena. Šādā multifunkcionālajā katlā iespējams uzturēt nepieciešamo temperatūru 24 stundas, līdz ar to arī ēdiena sildīšanas funkcija ir līdz 24 stundām. Pieminētais atliktais starts arī iespējams uz 24 stundām. Tāpat katlu iespējams automātiski atslēgt, viegli izmantot LCD displeju, kā arī kopt pašu katlu pēc ēdiena gatavošanas.

Ar šādu multivārāmo katlu virtuvē – katra sieviete būs garda ēdiena pavēlniece. 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply