Bez uzticamas veļas mazgājamās mašīnas neiztiksiet!

 

Daudzas lietas savā apkārtējā vidē uztveram kā pašsaprotamas. To nozīmību apzināmies tikai tad, kad kaut kas vairs nedarbojas vai nav savā ierastajā vietā. Pavisam noteikti viena no šādām ierīcēm ir veļas mazgājamā mašīna.

Kamēr tā nemanāmi veic savus smagos ikdienas pienākumus, nemaz nedomājam par šo sadzīves tehnikas ierīci. Bet tad, ja gadās kāda ķibele un veļas mazgājamā mašīna vairs nedarbojas, sastopamies ar skarbo realitāti, ka bez veļas mazgājamās mašīnas mājas dzīve apstājas.

veļas mašīnaIt īpaši, ja nedzīvojat viens, jums ir ģimene un vairāki bērni, kā tas ir manā gadījumā. Man veļas mazgājamā mašīna savu dzīvi beidza pavisam pēkšņi. Nebija nekādu pazīmju, ka tai ir problēmas, vai būtu jāveic remonts.

Jā, tā gan bija vairāk nekā desmit gadus veca, bet cerēju, ka vēl dažus gadus godam nokalpos.

Manas cerības nepiepildījās, jo meistars teica, ka to nav vērts labot. Bet atrados neapskaužamā situācijā – vannasistabā lieli netīrās veļas kalni, bērniem tīro drēbju plaukti tukši. Ko darīt?  Kā ātri risināt situāciju. Es biju iesākusi veļu mazgāt katru otro dienu, lai neiekrājas, un nav pēc tam vesela brīvdiena nav jāvelta tikai veļas mazgāšanai. Tagad bija vajadzīgs ātrs risinājums šai krīzei.

Veļas mazgājamā mašīna interneta veikalā

Tā kā jau kādu laiku regulāri dažādus pirkumus veicu tieši internetā, arī šoreiz vispirms apskatījos, ko piedāvā vairāki interneta veikali. Sadzīves tehnika interneta veikalos ir plašā piedāvājumā, bet cenas ir ļoti dažādas. Tāpēc sākumā pat apjuku, jo negribēju lētu preci, kas ir ar zemu kvalitāti, tomēr arī nevēlējos lieki pārmaksāt. Izmantoju cenu salīdzināšanas portālus.

Atlasīju dažus modeļus, kas funkciju un kvalitātes ziņā apmierināja manas prasības. Tagad tikai atlika atrast labākos cenu piedāvājumus un izdarīt galīgo izvēli. Pēc izpētes un cenu salīdzināšanas mana izvēle bija interneta veikals brivi.lv, kurā pieejama uzticamu ražotāju sadzīves tehnika par ļoti labām cenām.

samsung-veļas-mašīnaTas veļas mazgājamās mašīnas modelis, ko biju noskatījusi kā gana labu, man izmaksāja par četrdesmit eiro lētāk, kā pie citiem pārdevējiem. Un piegādes izmaksas neatšķīrās.

Tāpēc izmantoju šo piedāvājumu un ietaupīju vairākus desmitus eiro, bet nezaudēju tā dēļ prece kvalitāti, jo brivi.lv nodrošina precēm visas garantijas un iespēju preces atgriezt divu nedēļu laikā, saņemot atpakaļ naudu.

Pasūtīto veļas mazgājamo mašīnu man piegādāja jau pēc trīs dienām. Un beidzot varēju ķerties klāt saviem netīrās veļas kalniem. Jaunajai mašīnai tas bija īsts pārbaudījums, jo pirmajā dienā izmazgāju četras veļas porcijas.

Nu jau pagājusi vairāki mēneši kopš tās iegādes – esmu apmierināta gan ar kvalitāti, gan funkcionalitāti.

Kam pievērst uzmanību?

Ja arī jūs interneta veikalos meklējat jaunu veļas mazgājamo mašīnu, noteikti rūpīgi izlasiet preču aprakstus, lai vēlāk nenāktos konstatēt, ka kaut kas neatbilst jūsu vajadzībām. Bieži vien ievietotais attēls neatbilst reālajai precei.

Veļas mašīnai apskatiet izmērus, apgriezienus, tā saucamo klasi, kas norādīs uz elektrības patēriņu. Tas viss ir būtiski, ja gribat atrast sev piemērotu un uzticamu veļas mazgājamo mašīnu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas :

Leave a Reply