Naudas aizdevumi ar izdevīgu atmaksas grafiku

Vivus naudas aizdevumi līdz 1000LsViens no ātrākajiem un ērtākajiem veidiem kā saņemt papildus naudu ir aizņemoties to internetā. Ar to domāts – aizņemšanās no ātro kredītu kompānijām. Aizņemšanās internetā sniedz dažādas priekšrocības, bet bieži vien cilvēkiem rodas problēmas ar kredīta atmaksu, jo interneta kredīti gandrīz pie visiem aizdevējiem pieejami tikai uz mēnesi jeb 30 dienām. Kā lai šādos gadījumos aizņemas izdevīgi?

Uz cik ilgu laiku iespējams aizņemties?

Ja jau pirms aizņemšanās ir skaidri zināms, ka pēc kāda laika tiks ieskaitīta alga vai būs citi ienākumi, ar ko segt kredītu, var aizņemties arī uz mēnesi (vai īsāku periodu, cik nu kuram nepieciešams). Pat, ja nu nekādi nevar atgriezt naudu laikus, kredīta atmaksas termiņu iespējams pagarināt, tomēr par to ir papildus jāmaksā.

Vienis no izdevīgākajiem atmaksas grafikiem ir tad, ja tiek ņemti naudas aizdevumi, kas pieejami uz vairākiem mēnešiem. Tieši tā, internetā iespējams aizņemties arī uz laiku pat līdz 24 mēnešiem, piem., pie ātro kredītus kompānijas VIVUS. Šis ir viens no retajiem aizdevējiem, kas izsniedz kredītus internetā uz laiku līdz 2 gadiem, kas nozīmē, ka paņemtā naudas summa jāatmaksā ar regulāriem ikmēneša maksājumiem.

VIVUS ātrais kredīts:

  • Iespējams aizņemties no 50 līdz 1000 latiem;
  • Atmaksas termiņš no 1 līdz 24 mēnešiem;
  • Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu;
  • Kredītam var pieteikties internetā aizdevēja mājaslapā;
  • Naudu iespējams saņemt savā bankas kontā 15 minūšu laikā.

VIVUS naudas aizdevumi izdevīgi ne vien pieejamās summas dēļ, bet arī dēļ jau minētā atmaksas grafika. Piesakoties kredītam ikviens var uzreiz izvēlēties sev izdevīgāko atmaksas termiņu, piem., 3 mēnešus, 6 mēnešus vai 2 gadus – atkarīgs no naudas daudzuma ko aizņemas un to, kādus ikmēneša maksājumus var atļauties veikt.

Aizņemoties ilgtermiņā ir arī tāda kā drošības sajūta, jo viss aizdevums nav jāatgriež uzreiz, bet gan ar nelieliem maksājumiem. Pat, ja neparedzētu apstākļu dēļ rodas problēmas ar kredīta atgriešanu laikus, VIVUS piedāvā arī kredīta pagarināšanu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply