5 aplikācijas budžeta plānošanai

ikdienas budžeta plānošanaModernās tehnoloģijas paver daudz un dažādas iespējas. Šobrīd arvien populārākas kļūst arī mobilās aplikācijas, kas ikdienu padara vienkāršāku.

Piemēram, tiem kuriem aktuāla ikdienas budžeta plānošana, vērts aplūkot, kādas ir finanšu plānošanas aplikāciju sniegtās iespējas. Ja runa ir par naudu, būtisks ir drošības aspekts. Jāņem vērā, ka mobilo aplikāciju lietošana ir droša – ar to palīdzību nav iespējams veikt naudas pārskaitījumus, turklāt liela daļa aplikāciju tiek aizsargātas ar PIN kodu. Mobilās aplikācijas finanšu plānošanai izstrādātas daudzveidīgā izvēlē.  Turpinājumā dažas no tām.

Mint

Viena no plašāk izmantotajām lietotnēm, kas sniedz iespēju reģistrēt bankas kartes, PayPal, investīciju kontus un sekot līdzi finanšu plūsmai tajos.

You need a budget

Ievadot  budžeta apmēru un veicot naudas darījumu uzskaiti, aplikācija parādīs, cik daudz norādītā budžeta ietvaros atļauts tērēt. Tādā veidā sekot līdzi naudas  darījumiem būs daudz vienkāršāk. Aplikācija noderīga arī, lai ieplānotu kādus lielākus tēriņus.

Goodbudget

Mobilā lietotne, kas ļauj tēriņus sagrupēt atsevišķās kategorijās. Naudas plūsmai līdzi sekot palīdz pārskatāmie grafiki. Aplikācijai pieejama gan maksas, gan bezmaksas versija.

ShopSavy Barcode Scanner

Mobilā aplikācija, kas palīdzēs iepirkties izdevīgāk! Tās darbības princips ir vienkāršs – noskenējot kādas preces svītrkodu, lietotne parādīs, kurās tirdzniecības vietās šī prece šobrīd pieejama par izdevīgāku cenu. Tas ir lielisks veids, kā samazināt izdevumus un ietaupīto naudu novirzīt citiem, svarīgākiem mērķiem. Te gan jāatzīmē, ka mobilajā lietotnē šobrīd vēl nav iekļauti visi Latvijā strādājošie veikali un tur pieejamās preces.

Our Groceries Shoping List

Iekļauties ģimenes budžetā palīdzēs arī šī lietotne – ar tās starpniecību var izveidot iepirkumu sarakstu, turklāt šo sarakstu iespējams padarīt pieejamu vienlaicīgi vairāku telefonu īpašniekiem. Tas ļauj ģimenes locekļiem veidot savstarpēju komunikāciju, kā arī rediģēt un papildināt iepirkumu sarakstu.

Vēlies ietaupīt un sakrāt naudu lielāku ieceru īstenošanai? Izmanto mobilo aplikāciju sniegtās iespējas – plāno budžetu, seko līdzi izdevumiem un iepērcies daudz izdevīgāk!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply