Izdevīgs naudas kredīts bez ķīlas – InCREDIT GROUP

naudas kredītsMeklējot iespēju aizņemties, svarīgi izvērtēt vairākas nianses, piemēram, nepieciešamo summu, vēlamo atmaksas termiņu un citus faktorus. Domājot par kredītņēmēju ērtībām, aizdevēji piedāvā dažādu veidu un apmēru aizdevumus – gan īstermiņa, gan arī ilgtermiņa risinājumus visdažādākajām situācijām.

Īstermiņa aizdevums var noderēt situācijā, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, piemēram, nedaudz pietrūkst līdz algas dienai vai jāatmaksā kāds steidzams rēķins. Savukārt patēriņa kredīta sniegtās priekšrocības noderēs tad, ja esi iecerējis īstenot lielākus plānus, piemēram, labiekārtot mājokli.

Kā izvēlēties piemērotāko aizdevumu?

Ņemot vērā, ka šobrīd pieejams plašs nebanku aizdevumu klāsts, vērts salīdzināt vairākus variantus, lai izvēlētos vajadzīgo. To visvienkāršāk izdarīt, uzmanību pievēršot būtiskākajiem kritērijiem, tādiem kā:

 • Maksimālajai aizdevuma summai;
 • Kredīta atmaksas termiņam;
 • Procentu likmei

Tas palīdzēs pieņemt labāko lēmumu.

InCREDIT GROUP – uzticams aizdevējs, plašs pakalpojumu klāsts

Viens no aizdevējiem, kas darbojas Latvijas nebanku kreditēšanas tirgū, kredītņēmējiem piedāvājot daudzveidīgas aizņemšanās iespējas, ir InCREDIT GROUP.

Šī aizdevēja piedāvājumā vairāki aizdevumu veidi:

 • Preču un pakalpojumu kredīts;
 • Kredīts auto iegādei;
 • Kredīti uzņēmumiem;
 • Naudas kredīts

Katram ir iespēja izvēlēties tieši savai situācijai piemērotāko risinājumu un īstenot visas savas ieceres.

Naudas kredīts

Pie InCREDIT GROUP pieejami vairāki naudas kredītu veidi. Piemēram, ONLINE kredīts būs piemērots visiem steidzīgajiem – tam iespējams pieteikties internetā, neizejot pat no mājām. Pieejamā aizdevuma summa – 1500 eiro.

Par labu alternatīvu var kļūt arī Kredīts PRIMA, kas paredz salīdzinoši zemu procentu likmi par tā izmantošanu – sākot no 1,7% mēnesī.

Pieejams arī standarta kredīts, kas pieejams uz 48 mēnešiem. Maksimālā aizdevuma summa – 5000 eiro.

InCREDIT GROUP naudas kredīta priekšrocības

 • Pateicoties vairākām aizņemšanās iespējām, šis naudas kredīts pieejams visdažādāko situāciju risināšanai- gan tad, kad vajadzīgā summa ir salīdzinoši neliela, gan tad, kad iecerēts īstenot lielākus dzīves plānus;
 • Domājot par klientu ērtībām, Latvijā darbojas vairāki kreditēšanas centri. Ja ir vēlme noformēt aizdevumu, atliek tikai doties uz tuvāko InCREDIT GROUP kreditēšanas centru, līdzi ņemot pasi. Ja vēlamā aizdevuma summa ir mazāka par 1500 eiro, izvēlies ONLINE kredītu, ko ērti vari noformēt internetā;
 • Aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma;
 • Pastāv iespēja veikt lielāku ikmēneša maksājumu, tādā veidā ietaupot procentos aprēķināto summu.

Aizņemšanās nosacījumi

Kā ikviens aizdevējs, arī InCREDIT GROUP ir izstrādājis vadlīnijas, kas tiek ņemtas vērā, lemjot par kredīta piešķiršanu. Tās nosaka, ka aizdevējs savus pakalpojumus piedāvā tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem:

 • Kuriem ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu;
 • Kuri ir vecumā no 21 līdz 70 gadiem;
 • Kuri ir ar pozitīvu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka nevar būt kavētu kredītmaksājumu vai nenokārtotu parādsaistību

Ja atbilstat šiem nosacījumiem, varat pieteikties vēlamajam aizdevumam.

Kā noformēt kredītu?

Vispirms jāaizpilda pieteikums InCREDIT GROUP mājaslapā vai tuvākajā kreditēšanas centrā. Pēc pieteikuma izskatīšanas saņemsiet lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Ja tas būs pozitīvs, atliks vien parakstīt līgumu, lai jau pavisam drīz noformēto aizdevumu saņemtu savā bankas kontā.

Naudas kredīts pie InCREDIT GROUP var kļūt par izdevīgu un ērtu risinājumu, taču jāpatur prātā, ka veiksmīgas aizņemšanās pamatā ir atbildīga rīcība. Lai vēlāk nesaskartos ar sarežģījumiem, svarīgi aizņemties pārdomāti, izvērtējot visus riskus. Saskaņo savas vēlmes ar iespējām un aizņemies tikai tik, cik spēsi bez grūtībām atmaksāt.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Saistītās tēmas : , ,

Leave a Reply