Aizdevums, ja saslimis bērns – par un pret?

aizdevums

  Situācijas, kad saslimis bērns ir vienas no nepatīkamākajām gandrīz ikkatrā ģimenē. Tas rada daudz nepatīkamu brīžu un satraukumu, jo vecāki rūpēs par saviem bērniem ne tikai satraucas par viņu veselību, bet arī ir spiesti pārtraukt savas ikdienas gaitas, lai pieskatītu savu atvasi slimošanas laikā. Tas prasa arī papildus līdzekļus un pārdzīvojumu, ja saslimušās atvases uzraudzībai nepieciešams algot aukli. Šādi slimošanas uzliesmojumi parasti ir aktuāli gan rudens un pavasara periodā, gan arī tajā laika periodā, kad parādās dažādi lipīgi vīrusi. Tās pamatā mēdz būt gan parastas saslimšanas, kas izpaužas kā iesnas, saaukstēšanās, klepus, gan arī kā dažādi vīrusa uzliesmojumi ar dažādām izpausmēm, piemēram, izsitumiem uz dažādām ķermeņa daļām un augstu temperatūru. Jāsecina, ka sevišķi aktuāla šī problēma ir tiem vecākiem, kuru atvases apmeklē bērnudārzu, kā rezultātā dažādi vīrusi un saslimšanas itin bieži tiek pārnēsātas no viena bērna uz otru, turklāt tas iespējams pat vairākas reizes īpaši lipīgu vīrusu gadījumos.

Protams, ka situācijās, kad bērns ir saslimis, neviens vecāks nevilcinoties dosies pie daktera, lai apskatītu bērnu un saņemtu nepieciešamās rekomendācijas turpmākai ārstēšanai, kā arī iegādātos zāles ārstēšanai. Turklāt, vecāki rūpēs par savām atvasēm to darīs nekavējoties. Šādās situācijās vecāki nedomā par iztērēto naudas līdzekļu apjomu, jo svarīgākais ir viņu bērns.

Jautāsiet, vai nepieciešams aizdevums, ja mājās saslimis bērns? Atbildot uz šo jautājumu, jāsecina, ka šādā situācijā viss lielā mērā ir atkarīgs no vecāku rīcībā esošajiem naudas līdzekļiem. Ja vecāki ir pietiekoši nodrošināti, šādās situācijās nav jāsatraucas par līdzekļu trūkumu un  neparedzētiem izdevumiem. Viņi spēj iegādāties visus nepieciešamos medikamentus, lai nodrošinātu ātru un pilnvērtīgu bērnu aprūpi un atveseļošanos.

Tomēr vēl arvien mūsdienās ir ģimenes, kurās aug vairāki bērni (daudzbērnu ģimenes), kurās naudas līdzekļi ir ierobežoti un neparedzētus izdevumus ir grūtāk segt. Ir arī tādas daudzbērnu ģimenes, kuras ir spiestas lūgt sabiedrības atbalstu medikamentu iegādei, savu lūgumu publicējot publiski dažādos labdarības portālus un cerot uz sabiedrības palīdzību. Protams, ka šādām ģimenēm nav iespējas saņemt aizņēmumu, jo tās nespēs atmaksāt šos līdzekļus.

Ja ģimenei, kura spēj sevi nodrošināt šādas situācijas rada neparedzētus izdevumus un iespējams ātri rast nepieciešamos naudas līdzekļus, kā risinājums šeit pastāv aizdevuma izvērtēšana. Tas pamatā būtu klasificējams kā īstermiņa aizņēmumus, vidēji līdz 30-40 EUR, jo parastā saslimšanas gadījumā nepieciešamo medikamentu daudzums nav liels, kā rezultātā izmaksas parasti nepārsniedz vidējo summu. Šādu aizņēmumu ģimene var atmaksāt jau turpmākā mēneša laikā, kas nerada liekas stresa situācijas. Turklāt daudzas ģimenes mūsdienās izmanto šādu iespēju aizņemties naudas līdzekļus neparedzētās situācijās, jo bērns un bērna veselība ir vissvarīgākā. Kopumā vērtējot situāciju, aizdevums, ja saslimis bērns – par – protams, ka šādās situācijās esam par to, lai bērni būtu veseli pēc iespējas ātrāk. Kā pamatojums pretargumentiem aizdevuma izmantošanai jāmin tas, ka, ja ir iespēja iztikt ar pašu naudas līdzekļiem, tas ir tikai apsveicami. Līdz ar to katra situācija jācenšas izvērtēt individuāli, jo katrā ģimenē var būt atšķirīgs skatījums gan uz dzīvi, gan iespēju nopelnīt papildus naudas līdzekļus, ja tas iespējams. Tāpat katras ģimenes finanšu situācija atšķiras, kas vieniem rada ātru situācijas atrisinājumi, bet citiem – rada papildus vairākas problēmas, kas prasa tūlītēju risinājumu.

Rakstu palīdzēja sagatavo aizdevums365.lv

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply