Ferratum Bank pakalpojumi – kā izvēlēties piemērotāko?

Ferratum Bank pakalpojumi ikvienamMūsdienās tiek piedāvātas dažādas aizņemšanās iespējas – kredītkartes un citi banku piedāvājumi, kā arī ātrie kredīti, ko var noformēt internetā. Un šis aizņemšanās veids kļūst arvien populārāks tā pieejamības dēļ.

Ātrajam kredītam var pieteikties no jebkuras vietas valstī, kur vien pieejams interneta pieslēgums. Bet iespējams, ka arī tieši šī iemesla dēļ izvēlēties piemērotāko risinājumu ir visai sarežģīti. Piedāvājums vienkārši ir ļoti plašs. Kā tajā neapjukt?

Pareizo risinājumu palīdzēs rast atbildes uz dažiem jautājumiem:

  • Kāda summa ir nepieciešama?
  • Cik ilgā laikā plānots veikt aizdevuma atmaksu?
  • Vai man pieejams bezmaksas kredīts?
  • Vai man ir būtisks aizdevēja noteiktais vecuma ierobežojums?

Pieejamās aizdevuma summas

Rūpējoties par kredītņēmēju vajadzībām, aizdevēji piedāvā dažādus aizdevumu apmērus – aizņemties iespējams gan dažus desmitus vai simtus eiro, gan arī lielākas naudas summas līdz vairākiem tūkstošiem eiro.

Jārēķinās arī, ka jaunajiem klientiem pieejamās aizdevuma summas parasti ir mazākas, nekā tiem, kuri aizņemas atkārtoti.

Atmaksas termiņi

Internetā pieejamie kredīti dalās īstermiņa un ilgtermiņa kredītos. Atmaksas termiņi atšķiras atkarībā no konkrētā aizdevēja nosacījumiem. Īstermiņa kredīts parasti tiek izsniegts uz 30 dienām, ilgtermiņa – jāatmaksā garākā laika posmā, piemēram, dažos mēnešos vai pāris gados.

100 % atlaide komisijas maksai

Vairāku kredītdevēju piedāvājumā pirmais īstermiņa aizdevums ir bez maksas. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā laika atpakaļ jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma.

Ja Tev aktuāls īstermiņa aizdevums un zini, ka to spēsi atmaksāt 30 dienu laikā, šo iespēju noteikti ir vērts izmantot. Taču, ja vajadzīgs ilgtermiņa kredīts, pirms lēmuma pieņemšanas salīdzini aizdevumu procentu likmes un ikmēneša maksājuma apmērus.

Vecuma ierobežojums

Visbiežāk ātrie kredīti pieejami cilvēkiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Tātad, ja esi ārpus šīs kategorijas, vecuma ierobežojumam jāpievērš lielāka uzmanība, un, iespējams, arī aizdevēja atrašanai jāvelta vairāk pūļu.

Ferratum Bank pakalpojumi Tavām ērtībām

Neatkarīgi no tā, kādas ir Tavas prasības un vajadzības, meklējot piemērotāko aizdevumu, vērts uzzināt, kādi ir Ferratum Bank pakalpojumi.

Šis aizdevējs izsniedz:

  • Īstermiņa aizdevumus līdz 400 eiro uz laiku līdz 30 dienām. Aizņemoties pirmo reizi, pieejams bezprocentu kredīts līdz 350 eiro;
  • Patēriņa kredītus līdz 1500 eiro uz laiku līdz vienam gadam;
  • Kredītlimitu līdz 2000 Noformējot kredītlimitu pirmo reizi, maksimālais apmērs ir 1000 eiro. Izņemto summu atmaksājot 30 dienu laikā, aizdevumam netiek aprēķināta procentu likme.

Aizņemšanās nosacījumi

Ferratum Bank pakalpojumi Tev piemēroti, ja:

  • Esi sasniedzis 21 gada vecumu. Savukārt, ja pretendē uz patēriņa kredītu, Tev jābūt vismaz 25 gadus vecam;
  • Tava kredītvēsture ir pozitīva;
  • Tev ir regulāri ienākumi, kas ļaus atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā

Esi izvērtējis savas iespējas un atbilsti visām prasībām? Piesakies izvēlētajam aizdevumam kredītdevēja mājaslapā un saņem to dažu minūšu laikā!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas :

Leave a Reply