VIA SMS kredīts ar īsziņas palīdzību

VIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā izdevīgus un ļoti vienkārši noformējamus kredītus. Ir pieejami vairāki aizdevuma veidi, kas savā starpā atšķiras ar pieejamo kredīta apmēru, atmaksas termiņu, kā arī noformēšanas. Piedāvājam Jums iespēju iepazīties ar informāciju par aizdevumu, ko iespējam noformēt tikai ar vienas īsziņas palīdzību un saņemt dažu minūšu laikā – SMS kredītu.

SMS kredīts pie VIA SMS patiešām ir viens no visātrāk un ērtāk pieejamajiem aizdevuma veidiem Latvijā. To ir iespējams saņemt no praktiski jebkuras vietas Latvijā, kur darbojas Jūsu mobilais tālrunis. Tas nozīmē, ka Jums nav jārēķinās ar banku izvietojumu un jādomā, kā nokļūt līdz tuvākajai iestādei, kur iespējams noformēt kredītu.

SMS kredīts starp citiem aizdevuma veidiem izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām:

  • Vienkāršo un ātro noformēšanu;
  • Nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
  • Aizdevums ir ļoti pieejams.

SMS kredītu Jūs varat saņemt tikai nosūtot īsziņu. Ja esat Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kas ir reģistrējies VIA SMS mājas lapā, un Jums nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu līgumsaistību, Jums jānosūta īsziņa uz numuru 159. Īsziņā ir jāiekļauj atslēgas vārds VIA, vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš, kā arī klienta kods. Īsziņas cena ir 15 santīmu.

Aizdevuma noformēšanu ar īsziņas palīdzību īpaši ērtu un vienkāršu padara tas, ka Jums nav nepieciešams kārtot neskaitāmas formalitātes, piemēram, ķīla vai galvojums. Jums patiešām ir tikai jānosūta īsziņa un nauda jau 15 minūšu laikā būs Jūsu bankas kontā. Vai varat iedomāties vēl ērtāku veidu kā aizņemties?

SMS kredīts ir pieejams ne tikai praktiski jebkurā Latvijas vietā, bet arī ārpus ierastā banku darba laika. VIA SMS strādā katru darba dienu no 8.00 līdz 22.00, bet sestdienās un svētdienās kompānijas darba laiks ir no 10.00 līdz 20.00. Pieteikties aizdevumam var arī ārpus kompānijas darba laika – tad Jūsu pieteikumu izskatīs nākamajā dienā no rīta.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply