Ventilatori un to iegāde internetā

Tā kā ventilators ir lieta, kas pirms iegādes nav obligāti jāizmēģina, to var bez problēmām iegādāties internetā. Latvijā ir virkne dažādu interneta veikalu, kas piedāvā līdzīgas preces, vienīgā atšķirība ir cenā. Vienas no labākajām tirgus cenām nodrošina apgrozījuma ziņā lielākais interneta veikals Latvijā ir www.1a.lv.

Ventilatori 1a.lvInterneta veikals www.1a.lv pastāvīgi atjauno preču sortimentu, lai saviem klientiem piedāvātu aizvien jaunas preces, jo, kā zināms, mūsdienās ikviens vēlas ko inovatīvu. Šī iemesla dēļ www.1a.lv sadarbojas ar pasaules lielākajiem ražotājiem bez starpniecības, tādējādi nodrošinot klientus ar aktuāliem jaunumiem. Tā kā veikals preces iepērk vairumā, tad speciālajiem piedāvājumiem tiek piedāvātas arī labākās cenas Latvijā.

Aktuālākais vasaras pirkums – ventilators

Vasara viennozīmīgi ir tas laiks, kad ikviens sāk pārdomāt nepieciešamību iegādāties ventilatoru. It kā jau nav nekāda lielā māksla – nopirkt ventilatoru. Tomēr, lai beigās nebūtu vīlies, ventilatoru nevajadzētu izvēlēties tikai pēc cenas. Svarīgi jau iepriekš izdomāt: kur ventilators atradīsies un cik liels efekts nepieciešams. No tā būs atkarīgs cik liela diametra un cik jaudīgu ventilatoru jāizvēlas.

Interneta veikals www.1a.lv plašā klāstā piedāvā klimata iekārtas, tajā skaitā arī ventilatorus. Sadzīvē izmantojamie parasti ir aksiālie ventilatori un jaunākie modeļi parasti ir aprīkoti ar dažādām funkcijām, piem., gaisa plūsmas intensitātes regulatoru, rotācijas regulēšanu u.tml.

Sadzīves ventilatoru modeļi no www.1a.lv:

  • Pieejami grīdas un galda modeļi
  • Ražotāji: Cool Air, Delonghi, Laminox
  • Dažādas jaudas : 35, 45, 60 W
  • Pieejami vairāki ātrumi ( parasti 2 līdz 3)
  • Dažādi diametri, pat līdz 40 cm
  • Dažādas krāsas, dizaini, funkcijas
  • Sākot no 12 latiem

Ventilatori pieejami sākot jau no 12 latiem, tikmēr, ja nepieciešamas citas sadzīves preces par daudz lielākām summām, tās iespējams iegādāties arī līzingā uz termiņu līdz pat 36 mēnešiem. Visām precēm pieejama arī 24 mēnešu garantija, bet, ja nu tomēr liekas, ka pirkumam ir defekts, www.1a.lv darbojas arī garantijas preču nodaļa, kas preču neatbilstību novēršanu veic maksimāli īsā laikā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply