Stacionārie datori darbam

Ja meklē datoru darbam – birojam vai mājas darba istabai. Stacionāros datorus būs iespējams vieglāk pielāgot individuālām vajadzībām, piemēram, ievietot papildus cieto disku, izvēlēties vislabāko monitoru un visjaunāko video karti. Meklē datortehniku interneta veikalā 1a.lv! Interneta veikals darbojas vairāk nekā desmit gadus, un apgrozījuma ziņā ir Latvijā vadošais. Sadarbojoties ar Eiropas vairumtirgotājiem, no kuriem preces tiek iepirktas vairumā, interneta veikals 1a.lv saviem klientiem piedāvā vislabākās cenas. Šobrīd akcijas cenas ir datortehnikai!

1a.lv mājas lapā stacionārie datori ir atrodami preču sarakstā: datortehnika – personālie datori. Piedāvājumu vari atlasīt pēc ražotāja, datora lietošanas mērķa, operatīvās atmiņas, cietā diska ietilpīguma, operētājsistēmas. Šobrīd 1a.lv piedāvā 55 dažādus darbam paredzētus stacionāros datorus. Piemēram, 1A_ELITE I3 BUSINESS par LS 199 vai ikmēneša maksājumā Ls 9,16 uz 36 mēnešu līzingu. Procesors – Intel® Core™ i3-3220 Processor (3 MB Cache, 3.30 GHz), Maksimālā atmiņa 16 GB, Intel HD Graphics 2000 video karte, Interfeiss: 4 x USB 2.0, Line In /Out, D-Sub, DVI-D, Parallel, RJ-45. Apskati arī 1a.lv piedāvātos, datora peles un klaviatūru. Specifiskas datortehnikas vienības meklē sadaļā datoru komponentes.

1A_ELITE I3 BUSINESS

Kad esi atradis meklēto, reģistrējies 1a.lv! Reģistrēšanās atvieglos iepirkšanos, izmantot 1a.lv piedāvātās atlaides. Tu vari arī nereģistrēties. Izvēlies preci – spied “Ielikt grozā”, pārbaudi preces parametrus, daudzumu. Tālāk būs jānorāda informācija par saņēmēju, piegādes veidu un vietu, kā arī vēlamo piegādes datumu, jāizvēlas apmaksas veids. Kad viss ir aizpildīts – jāspiež “Pasūtīt”. Uz norādīto e-pastu saņemsi pasūtījuma apstiprinājumu, bet vēlāk 1a.lv ar tevi  sazināsies, lai precizētu detaļas.

Ja izvēlētā prece pasūtījuma brīdī ir 1a.lv noliktavā, tad pasūtījums tiks piegādāts pēc divām dienām. Piegādes cenas ir apskatāmas 1a.lv mājas lapā – preču piegāde, Rīgas robežās pasūtījums piegādā pats 1a.lv. Ārpus Rīgas DPD kurjerpasts. Interneta veikals 1a.lv nodrošina vismaz divu gadu garantiju. Iepērkoties interneta veikalā var ietaupīt laiku un iepriecināt sevi ar izdevīgu pirkumu. Uz individuāliem jautājumiem atbildēs 1a.lv konsultanti: raksti – [email protected] vai zvani telefons 67428800, 29555586. Iepērcies 1a.lv – pēc apgrozījuma lielākajā interneta veikalā Latvijā, ar desmit gadu pieredzi! Interneta veikals sadarbojas ar lielākajiem Latvijas un Eiropas vairumtirgotājiem, preces iepērkot lielos apjomos. Tāpēc 1a.lv klientiem ir pieejami  visaktuālākajiem jaunumipar vislabākajām cenām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply