G-DataInternet Security 2013 programmatūra

assushop.lvIr dažādas programmas, kas var palīdzēt cilvēkiem justies drošākiem strādājot ar datoriem, neatkarīgi no tā, vai tiek tas tiek izmantots spēļu spēlēšanai, filmu skatīšanai, vienkāršai informācijas iegūšanai no interneta u.c. Nav nepieciešams uztraukties par to, ka datoram varētu kaut kas notikt, ja tiks izvēlētas pietekoši labas programmatūras, kas spēs parūpēties par tā drošību. Viena no tādām noteikti ir G Data Internet Security 2013 programmatūra. Tā ir viegli ieinstalējama un palaižama, tāpēc to var izmantot katrs, kuram ir svarīga drošība un kurš daudz izmanto internetu savām vajadzībām.

G Data Internet Security 2013 ir paredzēta lietošanai vienam datoram. Pasūtījums tiek izpildīts 1-2 dienu laikā, atkarībā no tā, līdz cikiem tiek veikts pasūtījums. Pieejamas ir atlaides un iespējas kaulēties, tādējādi vēl vairāk samazinot izmaksas. Programma ir lieliski paredzēta drošai interneta pārlūkošanai & iepirkšanās veikšanai, drošai dažādu preču un pakalpojumu nomaksai caur interneta maksājuma iespējām, drošai e-pasta sarakstei &čatam, drošībai bērniem, aizsardzībai pret nevēlamu surogātpastu u.c. programmatūras valoda gan ir angļu, taču lielākajai daļai cilvēku tam nevajadzētu sagādāt problēmu. Papildus informāciju par programmatūru brīvi var saņemt ražotāja mājaslapā angļu valodā. Licences veids ir DVD disks un tā ir derīga uz vienu gadu jeb 12 mēnešiem. To droši var izmantot mājām, biznesam vai skolai. Programmatūra atbalsta praktiski visas operētājsistēmas (Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista). Aizsardzības programma darbojas minimizētā veidā un nesamazina datora ātrumu. Aizsardzība pret hakeriem nodrošinās iespēju izvairīties no neciešama spama vēstulēm, jo aizsargmūris tās nobloķēs nekavējoties.

G Data Internet Security 2013programmatūra lieliski noderēs gan stacionārajos, gan portatīvajos datoros, kur ir iespējams veikt tā instalāciju no diska. Būtībā tā palīdzēs izvairīties no visiem draudiem, kas var rasties atrodoties internetā. Preci var droši saņemt arī uz vietas, nemaksājot par piegādi kā arī atmaksu veikt ar interneta bankas palīdzību vai skaidrā naudā. Katrs var izvēlēties sev parocīgāko risinājumu un iegūt izvēlēto ātri.

Programmatūru, datorus un džādu datortehniku skatīties interneta veikalā Asusshop.lv

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply