Padomi, kā iegūt labāku WiFi savienojumu

wifi rūterisBez interneta sniegtajām iespējām mūsdienu dzīvi iedomāties grūti. Ērtībām šobrīd tiek izmantots WiFi, tādēļ situācijas, kad tas nedarbojas, kā mēs vēlētos, var būt ļoti traucējošas. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs uzlabot WiFi interneta ātrumu.

Pārvieto rūteri

Viens no vienkāršākajiem variantiem, kā uzlabot interneta darbību – rūtera pārvietošana. Vislabāk, ka Wifi rūteris atrodas atklātā vietā uz paaugstinājuma, tā mazinot citu ierīču ietekmi. Svarīgi arī, lai rūteris atrodas uz līdzenas virsmas.

Pārliecinies, ka internetu neviens nezog

Brīvi pieejams internets publiskās vietās, piemēram, kafejnīcās , ir laba un derīga lieta, taču, ja tik pat brīvi ikviens var piekļūt arī Tavam mājas internetam, tad laiks mainīt pieslēguma uzstādījumus – uzstādīt Wifi paroli.

Regulāri atiestati rūteri

Ja kāda no tehnoloģijām nedarbojas, kā nepieciešams, to nepieciešams atiestatīt vai atvienot. Lai saglabātu nemainīgi labu interneta kvalitāti, rūteri atvienot un tad atkārtoti pieslēgt vajadzētu regulāri.

Atvieno no tīkla ierīces, ko vairs nelieto

Nopērkot jaunu ierīci, piemēram, portatīvo datoru, atceries no tīkla atvienot veco datoru – to, ko vairs nelieto. Tādā veidā varēsi pilnībā izmantot interneta pieslēguma iespējas.

Atrodi labākos interneta savienojuma punktus

Lai atrastu labāko vietu, kur novietot Wifi rūteri, var izmantot mobilo aplikāciju Network Analyzer. Ar tās palīdzību var atrast labākos bezvadu interneta punktus, kur novietot rūteri, tādā veidā uzlabojot savienojuma kvalitāti.


Kā izvēlēties labāko rūteri?

Ja tomēr ir pienācis laiks iegādāties jaunu rūteri, pievērs uzmanību sekojošiem faktoriem:

  • Rūtera tips. WiFi ir ir tikai viena no opcijām, ko izvēlēties. Pastāv arī LAN un VPN rūteri. Iepazīsties ar aprakstiem, lai izvēlētos piemērotāko;
  • Band mode jeb rūtera veidotā bezvadu tīkla diapazons. Tas nosaka, cik spēcīgs būs bezvadu tīkla signāls;
  • Datu pārraidīšanas ātrums;
  • 3G/4G atbalsts;
  • Bezvadu piekļuves punkts;
  • Base T portu skaits;
  • Ugunsmūris

Labākos rūterus atradīsi gan specializētos veikalos, gan internetā. Ja rodas kādas neskaidrības, jautā padomu speciālistam, kas spēs ieteikt labākos risinājumus.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply