Microsoft Office 365 programmatūras pakete

Microsoft Office 365Mūsdienu straujie tehnoloģiskie risinājumi prasa arī pēc kvalitatīvas programmatūras izmantošanas, kas spētu apmierināt profesionālos darbiniekus tāpat kā vienkāršos cilvēkus. Nekas daudz labāks par Microsoft Office programmu rakstīšanai, rēķināšanai un prezentāciju veidošanai jau sen nav izdomāts, toties viņi paši turpina nepārtraukti attīstīties. Pašlaik ir pieejams to jaunākais produkts Microsoft Office 365 programmatūras pakete. Tā ir University versija Angļu valodā un sevī ietver tādas programmas kā Word 2013, Excel 2013, PowerPoint 2013, OneNote 2013, Outlook 2013, Microsoft Access 2013, iespēju to izmantot arī uz mobilajām iekārtām, Skydrive +20GB papildus failu glabāšanai, Skype 60 bezmaksas minūtes mēnesī zvaniem uz tālruņiem, kā arī atjaunināšanas iespējas.

Galvenais princips, kas ir mainījies, ir tas, ka programmas vairs nav piesaistītas konkrētam datoram, bet gan cilvēkam. Mājas lietotājam būs viegli gan kā iepriekš nopirkt ofisu, gan to abonēt, kas iepriekš bijusi tikai uzņēmumu priekšrocība. Programmas skaitā pienākas arī 5 licences uz mobilajām ierīcēm, līdz ar to ļaujot jauno ofisu izmantot visai ģimenei vai sev svarīgiem cilvēkiem. Ja abonenta darbības laikā iznāks jauna Office versija, to būs iespējams saņemt bez papildus samaksas. Sevišķi izdevīgi šāds risinājums būtu 5 studentiem, kur katram būtu iespēja tikt pie legāla ofisa vien par 10 Ls gadā. Viss, kas nepieciešams, lai uzsāktu lietot programmatūru, ir atslēgas kods, kuru savukārt pirātiskā ceļā iegūt nebūs nemaz tik vienkārši, jo viss notiek caur Microsoft lietotāja kontu un Microsoft serveri. Ir jāapmeklē speciālā Microsoft vietne, kur 25 zīmju atslēgas kods, kas atrodas iepakojuma aizmugurē, vai kas ir saņemts pa e-pastu. Pēc tam ir jāielogojas savā Microsoft kontā, norādot valsti un valodu. Balstoties uz to tiks parādīts iespējamais lejuplāžu saraksts, kurā galvenais ir Office 2013 programmas. Tās tiks lejuplādētas no interneta tieši datorā. Turpat mājaslapā ir iespējams arī aktivizēt Skype brīvas minūtes u.c. bonusus. Pēc licences izbeigšanās joprojām būs iespējams atvērt programmas un izprintēt nepieciešamos failus un redzamas būs lasīšanas režīmā. Lieliska priekšrocība ir darbu saglabāšana Skydrive mākonī un arī no turienes tiem var bez problēmām piekļūt. Tas ērti sniedz iespēju piekļūt failiem no dažādiem datoriem un ierīcēm. Word tiek piedāvāts liels skaits paraugu dažādiem dzīves gadījumiem. Lasīšanas režīmā tiek izmantots 2 sleju skats, kur pieejami arī dažādi rīki un viss process vairāk atgādina tādu žurnāla šķirstīšanu. Iespējams arī kodēt PDF failus tieši uz Word dokumentiem, ievietot failus no tīmekļa u.c. noderīgas lietas. Autortiesību ievērošanai iespēja pievienot būs tikai tos multimediju elementus, kuri atbildīs CreativeCommons licences noteikumiem, t.i., tos var izmantot bez atļaujas prasīšanas. Iespējama ir arī kolektīvā dokumentu rediģēšana, kas ļauj ērti strādāt pie viena dokumenta. Visi datori ir pieslēgti vienam Microsoft konta un tiklīdz viens lietotājs rediģē kādu dokumenta fragmentu, tas ir bloķēts pārējiem. Minimālā tā vienība ir rindkopa.

Microsoft Office 365 programmatūras pakete lieliski noderēs cilvēkiem, kuriem interesē iegūt vērtīgu darbu skolai vai kādām citām vajadzībām.

Microsoft Office 365 programmatūra, kā arī citas programmatūras pieejamas uzticamajā interneta veikalā Asusshop.lv, sadaļā programmatūra.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply