Bezvadu internets mājās

wifi internets

Mājas ir tā vieta, kur cilvēks jūtas vislabāk un vēlas sajust mieru un patīkamu atpūtu no savām nogurdinošajām ikdienas gaitām. Tas, kā katrs sev šādas izjūtas nodrošina, ir visai individuāli. Citi izvēlas lasīt grāmatas, citi guļ vannā, citi vienkārši skatās televīziju un atslēdzas no apkārtējās pasaules un citi, ērti atlaidušies savā dīvānā, krēslā vai gultā, sērfo internetā. Laiks, kad portatīvie datori bija tikai biznesmeņiem un cilvēkiem, kuriem ir daudz naudas, ir pagājis. Stacionāros galda datorus ir aizstājuši portatīvie un tādēļ arī jāizmanto visas tehnoloģijas, kas palīdz izmantot visas šīs ierīces sniegtās priekšrocības. Bezvadu internets noteikti ir tas, kas nepieciešams katram, kuram mājās ir portatīvais dators, jo tas zaudē jēgu brīdī, kad tiek regulāri turēts pieslēgts pie interneta kabeļa. Viss, kas nepieciešams ir bezvadu sakaru maršrutētājs, jeb rūteris, un varēsiet sērfot internetā no jebkuras vietas savā mājoklī.

Kā ierīkot?

Bezvadu interneta ierīkošana savās mājās, nepavisam nav Ķīnas ābece:

  • Ja interneta pieslēgums jau ir – viss, kas nepieciešams, ir rūteris, ko pieslēdz pie interneta kabeļa un tālāk tas izplata interneta signālu visā mājoklī. Svarīgi, ka tiek uzstādīta arī parole, lai aizsargātu savus datus, savu ierīci un arī interneta ātrumu, no dažādām nelabvēlīgām personām;
  • Ja interneta pieslēguma vēl nav – šeit iespējas ir divējādas: sazinieties ar sev tīkamu interneta provaideri un vienojaties par interneta ierīkošanu savās mājās. Kad tas ir izdarīts, tad varat veikt tās darbības, kas minētas augstāk. Bet, ja nevēlaties krāmēties ar vadiem, tad iespējams izmantot mobilo sakaru operatoru piedāvājumus, kas saistīti ar bezvadu internetu.

Kā izmantot?

Bezvadu internets, kas atrodams mājās, ir lietojams pavisam elementāri – nepieciešams datorā atrast mājas tīklu, ierakstīt paroli un viss! Wi-Fi ir iespēja izmantot arī citām viedierīcēm – planšetēm un tālruņiem. Pieslēgšanas princips ir tāds pats kā datoriem. Ja izmantojat kabeļinternetu un rūteri, tad parasti nav noteikts limits tam, cik daudz un kādas ierīces varat pieslēgt vienam tīklam. Ja bezvadu interneta pakalpojumu nodrošina mobilo sakaru operators, tad var būt uzstādīts limits, ka pie viena tīkla var pieslēgties, piemēram, desmit vai 15 ierīces. Atceries! Jo vairāk ierīču pieslēdzas tīklam, jo vairāk tiek dalīts interneta ātrums, kas nozīmē to, ka tas var būt lēnāks, ja pieslēgto ierīču ir daudz.

Nevajag bīties izmantot jaunākās tehnoloģijas, jo tās tiek veidotas tā, lai nodrošinātu labāko, kas mums ir nepieciešams. Tās atvieglo ikdienu un to, kā tiek taupīts mūsu laiks, ko varam pēcāk izmantot lietderīgi pavadot laiku ar ģimeni vai paveikt vairāk darba, kas iepriekš nebija iespējams tādēļ, ka gluži vienkārši tam neatlika laika.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply