Datoru piedāvājumi mūsdienu tirgū!

 

ishop.lv apple datoriPortatīvie datori ir aptuveni 2 – 3 cm biezi un nelieli, ērti pārnēsājami datori, kas ir kā alternatīva smagnējiem personālajiem galda datoriem. Neskatoties uz savu nelielo izmēru, portatīvais dators pilda visas galda personālā datora funkcijas un, atkarībā no modeļa, mūsdienu portatīvie datori, piem., izklaides portatīvie ar spēcīgu procesoru spēj sniegt pat lielāku veiktspēju nekā budžeta klases galda dators. Portatīvo datoru pārnēsājamību veicina tajā iestrādātā baterija), kas garantē, ka bateriju uzlādējot portatīvo var lietot arī parkā, kafejnīcās u.tml.

Poratīvie datori visām vajadzībām

Pateicoties tam, ka katram no mums ir atšķirīgas vēlmes, arī portatīvo datoru ražotāji koncentrē spēkus  uz vairāku modeļu izstrādi, lai spētu piedāvāt portatīvos datorus atbilstoši katra vēlmēm. Tieši tāpēc datori atšķiras ne vien pēc ekrāna izmēra un dizaina, bet arī pēc tehniskajiem raksturlielumiem, piem., procesora veida, operatīvās atmiņas, cietā diska (HDD), skaņas un video kartes tipa, operētājsistēmas u.c. Populārākie klēpjdatoru zīmoli mūsdienās ir Acer, Asus, Dell, HP, Samsung utt.

Daži svarīgi kritēriji pirms portatīvā iegādes:

  • Datora displejs – populārākais  klēpjdatora ekrāna izmērs ir 15.6 “, bet plaši piedāvāti arī mazāka izmēra vai pretēji, vēl lielākas diagonāles modeļi. Tieši displeja izmērs parāda to, cik apjomīgs būs portatīvais un cik ērti to varēs pārnēsāt, kas ir it īpaši aktuāli, piem., atrodoties ārpus mājas. Tikmēr tie, kas lielākoties lieto to kā stacionāro datoru, bez raizēm var iegādāties lielāku, tātad arī ne tik vieglu modeli.
  • Atmiņa – kapacitāte. Kritēriji, kas jāņem vērā – operatīvā un cietā diska (HDD) ietilpība. Parasti, jo lielāka atmiņa, jo labāk, jo tad nebūs problēmu ar failu uzglabāšanu. Bet, ja nopērkat portatīvo, piem., ar 500 GB un izrādās, ka atmiņas nepietiek, vienmēr var pievienot portatīvajam ārējo cieto disku.
  • Procesors – šis būs svarīgākais faktors datorspēļu mīļotājiem vai jaudīgu datorprogrammu lietotājiem, jo, lai dators strādātu perfekti un bez aizķeršanās, vajadzīgs augstas veiktspējas procesors Lielai daļai datorlietotāju diezgan labs būs portatīvais, piem., ar Intel Pentium procesoru, bet multimediju vajadzībām labāk meklēt Intel Core i3 vai uz augšu.

Minētie ir tikai daži no kritērijiem, kas ir jāņem vērā meklējot portatīvo datoru. Tā kā pirkums nav no lētajiem, turklāt domāts diezgan ilgai lietošanai, pirms tā veikšanas svarīgi pārdomāt visas aktuālās nianses.

Ja esiet nolēmis iegādāties datoru, tad labākos piedāvājumus skatieties “Apple izpārdošana“!

 

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply