Asus N550JV portatīvais dators

asusshop.lv Asus N550JV portatīvais datorsKatram ir nepieciešams kaut kāds palīgs, kas palīdzēs darboties dažādos noteiktos darbos un arī palīdzēs atpūtas brīžiem, jo mūsdienās datori spēj lieliski aizstāt pat televizorus. Katram ir nepieciešams tikai sīkāk iepazīties uz ko šie jaunās tehnoloģijas brīnumi ir iespējami. Nebūs nekādu problēmu ar to darboties, jo daudzas lietas tur ir izveidotas tā, lai spētu būt viegli saprotamas katram. Tāds ir arī Asus N550JV portatīvais dators, kam ir ne tikai pievilcīgs dizains, bet arī visai pievilcīgi tehniskie rādītāji. 8GB lielā operatīvā atmiņa un ātrdarbīga videokarte ļaus viegli tikt galā ar dažādām lietām, kas attiecas uz failu apstrādi, izveidošanu, jaunāko spēļu spēlēšanu u.c. Šādus failus un informāciju arī viegli varēs uzturēt pašā datorā, jo 1 TB lielais cietais disks pietiek daudz dažādām lietām. Full HD ekrāns ļaus ieraudzīt visu pēc iespējas labākā kvalitātē un noteikti arī 15,6’’ ir pietiekoši liels apjoms ar ko strādāt.

Asus N550JV vienīgi nav ieinstalēta operētājsistēmas programmatūru, kuru katrs var izvēlēties pats piemērotāko, iegūt to un arī pats viegli, sekojot instruktāžām ieinstalēt. Intel Core i7-4700HQ, kas ir 2,4GHz ir lielisks risinājums, kas palīdzēs vienlaikus darboties ar dažādām programmām, materiāliem un cita veida informāciju bez problēmām un uztraukuma, ka pēc kāda darbības laika varētu izmest kādu kļūdu vai vienkārši kaut kas nefunkcionēt kā nākas. 9GB operatīvā atmiņa, 1,0TB Hdd un NVIDIA GeForce GT 750M ir lieliski rādītāji, lai nodrošinātu visu nepieciešamo pat pašam prasīgākajam datora lietotājam. Ir iebūvēts arī diskdzinis, kas ļaus viegli atskaņot arī dažādus diskus un to nepieciešamība gadījumā arī ierakstīt. Datoram ir arī daudz un dažādas pieslēgvietas – HDMI, 3 x USB 3.0, mini Display, RJ45 tīkla, mikrofona un austiņu pieslēgvietas, kā arī karšu lasītājs, kas atbalsta tāda formāta kartes kā SD un MMC. Tiem, kuri datoru vairāk izmanto komunikācijai, noteikti novērtēs skaņu sistēmā iebūvētos lieliskos Bang & Olufsen ICEpower® skaļruņus un mikrofonu, kā arī web kamera ar 2,0M pikseļiem palīdzēs lieliski parādīties arī cilvēkiem otrā ekrāna pusē. Daļējais alumīnija korpuss ļaus arī neuztraukties tik ļoti par datora pārvietošanas uzmanīgumu un skrāpējumu rašanos. Papildus tam ir arī ārējais sabvūferis. Klaviatūru ir iespējams izvēlēties ar angļu vai krievu burtiem, tai ir arī ciparu bloks un apgaismojums, lai padarītu darbu uz tā ērtāku katram. 4 šūnu litija baterija garantēs pēc iespējas ilgāku darbību arī bez tiešas elektroenerģijas padeves. Kopējais datora svars ir tikai 2,6 kg, kas ir praktiski nekas, ko cilvēks pārvietojot varētu daudz just.

Asus N550JV portatīvais dators būs lielisks palīgs darbam ar dažādiem failiem vai vienkāršu izlaidi atpūtas brīžos. Papildus tam tiek sniegta arī vispasaules garantija, kas ļaus to izmantot daudz drošāk, nebaidoties, ka tam varētu kaut kas notikt sājā laikā, taču ja notiks, arī neatrodoties Latvijā, būs iespējams to aizgādāt uz remontu, lai apskatītos, kas tam ir vainas. Ja izrādīsies, ka tā ir ražotāja vaina, tad pilnībā tiks atmaksāts tā remonts. Tiem, kuri atrodas Latvijā tiek piedāvāts vēl izdevīgāks garantijas veids kā ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, kas ļaus datora īpašniekam pat neiziet no mājām, ja rodas nepieciešamība datoru nogādāt uz remontu vai arī lai to paņemtu no turienes. Papildus instrukcija latviešu valodā ļaus katram izprast uz ko dators ir spējīgs.

Lai apskatītos šo un citus portatīvo datoru modeļus, ienāc uzticamajā Asus interneta veikala mājas lapā Asusshop.lv

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply