SMS kredīts uz diviem gadiem

Vēlaties saņemt ātru un izdevīgu aizdevumu, bet SMS kredīts parasti jāatmaksā viena mēneša laikā un Jūs to nevarat atļauties? Izvēlieties ātro aizdevumu pie Vivus. Tas ir tikpat ātri un vienkārši noformējams kā jebkurš SMS kredīts, bet tā atmaksas termiņš ir ievērojami garāks. Jūs varat sadalīt aizdevumu vairākos maksājumos un atdot pa daļām.

SMS kredītsVivus ātrais aizdevums atšķirībā no parastā SMS kredīta nav jāatmaksā viena mēneša laikā. Tā atmaksas termiņš ir līdz pat diviem gadiem. Tas nozīmē, ka aizdevums ir pieejams arī personām, kas nevar atļauties atmaksāt visu kredīta summu uzreiz. Jūs varat sadalīt kredīta summu vairākās daļās un atmaksāt to ilgākā laikā, atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu varat atļauties.

Izvēloties aizdevuma atmaksas termiņu, ir jāizvērtē ne tikai tas, cik lielu maksājumu katru mēnesi varat atvēlēt kredītsaistību segšanai, bet arī tas, cik daudz esat gatavs maksāt par aizdevumu. Lai arī ikmēneša maksājums ir zemāks, ja atmaksājat aizdevumu ilgākā laikā, kopējās kredīta izmaksas ir lielākas, ja garāks ir tā atmaksas termiņš.

Noformēt un saņemt aizdevumu pie Vivus ir ļoti ātri, ērti un vienkārši. Jūs to varat izdarīt tikai 15 minūšu laikā. Viss, kas Jums nepieciešams, ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, pieeja internetam, atvērts bankas konts un e-pasta adrese. Jums nevajadzēs kārot ķīlu, galvojumu vai citas laikietilpīgas formalitātes. Vienkārši dodieties uz Vivus mājas lapu un, sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju un noformējiet aizdevumu.

Vivus ātrais kredīts ir pieejams personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Ir Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • Ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Nav kavētu kredītu maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Maksimālais aizdevuma apmērs, ko iespējams saņemt pie Vivus, ir līdz 1000 latiem. Tas ir vairākas reizes lielāks kredīts nekā pie lielākās daļas citu aizdevēju. Jāpiebilst gan, ka ne visiem Vivus klientiem ir pieejams maksimālais aizdevuma apmērs, jo katram tika noteikts individuāls kredītlimits, un tas var būt arī mazāks par 1000 latiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply