SMS kredīts līdz 350latiem

SMS kredītu iespējams saņemt tikai 15 minūtēs un tā iegūšanai nav nepieciešami nekādi dokumenti vai galvotājs. SMS kredītu iespējams aizņemties līdz 350 latiem, kuri jāatdod mēneša laikā.

SMS kredītu var iegūt tikai pilngadīgas personas, turklāt tās nedrīkst būt vecākas par 75 gadiem. Lai iegūtu SMS kredītu, vajadzīgi kādi regulāri ienākumi, kuri uzrādās oficiālā veidā. Pirms kredīta piešķiršanas kompānija aplūkos, vai persona, kura pieteikusies kredītam, ir spējīga izvēlēto naudas summu atmaksāt. Nav obligāti nepieciešama darba vieta, tomēr ienākumiem ir jābūt vismaz pēdējos 6 mēnešus. Tie var būt kādi pabalsti, stipendijas u.tml. Papildu iepriekš minētajam, noteikti jābūt pozitīvai kredītvēsturei. Ja kompānija pārbaudot personas datus uzzinās, ka persona atrodas parādnieku sarakstā vai tai ir kādi kavēti maksājumi, tad kredītu visticamāk nepiešķirs, jo kompānijai nebūs garanta, ka nauda tai tiks atdota laikus. Bez tam, protams, ir vajadzīgs bankas konts kādā no Latvijas bankām, lai kredītiestāde varētu SMS kredītu ieskaitīt personas kontā un nepieciešams arī mobilā tālruņa pieslēgums, lai kompānija varētu paziņot par savu lēmumu, vai SMS kredīts tiks piešķirts.

SMS kredītu iespējams aizņemties līdz 350 latiem, tomēr jāņem vērā, ka tā ir maksimālā naudas summa, kura tiek piešķirta tikai tad, ja persona ir regulāro klientu sarakstā. Par regulāro klientu var kļūt tad, ja naudu aizņemas sākot no ceturtās reizes. Līdz tai ir dažādi maksimālās aizņemšanās summas ierobežojumi:

  • Pirmajā reizē var aizņemties maksimums līdz 200 latiem;
  • Otrajā reizē var aizņemties maksimums līdz 250 latiem;
  • Trešajā reizē var aizņemties maksimums līdz 300 latiem;
  • Sākot ar ceturto aizņemšanās reizi maksimums ir 350 lati.

Pirmajā aizņemšanās reizē SMS kredītu var aizņemties par brīvu. Tas nozīmē to, ka nauda termiņa laikā (līdz vienam mēnesim) jāatdod tieši tikpat liela, cik persona no kredītiestādes saņēmusi. Tikai sākot no otrās aizņemšanās reizes kompānija no klienta prasa maksāt procentus, kuru lielums atkarīgs no summas, kuru persona aizņēmusies.

SMS kredītu bankas kontā kredītkompānija SMSCredit.lv ieskaita apmēram 15 minūšu laikā, tomēr jāņem vērā, ka tas attiecas tikai tad, ja bankas konts ir kādā no šīm bankām: Swedbank, SEB, Citadele, Nordea, DnB, Hipotēku, GE Money, Norvik. Ja bankas konts atrodas kādā citā bankā, kura nav iepriekš minēta, tad nauda bankas kontā var aizņemt pat līdz trīs darba dienām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply