SMS kredīts internetā no 20 gadiem

Finansiālsas grūtības var piemeklēt negaidīti. Situāciju vēl stresaināku padara birokrātiskais, laikietilpīgais kredīta noformēšanas process. Mūsdienās internets piedāvā ērtākus kredītus, kuru noformēšanai nav vajadzīgas izziņas un galvojumi vai ķīla. Sms kredītu internetā var noformēt, neizejot no mājām!

VIA SMS aizdevums pieejams no 20 gadiem

VIA sms kredīts aizdevumu var saņemt 20 līdz 65 gadus veci aizņēmēji, kuru dzīves vieta ir Latvija. Lai pieteiktos sms kredītam, būs vajadzīgs internets, mobilais telefons, bankas konts kādā no Latvijas bankām un pozitīva kredītvēsture. Reģistrācija notiek VIA sms kredīta mājas lapā – kalkulatora atzīmējot summu un atdošanas termiņu un spiežot saņemt aizdevumu. Pēc reģistrācijas formas lauku aizpildīšanas, VIA sms kredīts uz aizņēmējam atsūtīs sms ar profila aktivizācijas kodu.

Reģistrēšanās un pieteikums kredītam

Lai pabeigtu reģistrāciju, aizņēmējam būs jāveic 0.01 santīma pārskaitījums uz VIA sms bankas kontu. Šādā veidā tiks reģistrēts aizņēmēja bankas konts, uz kuru vēlāk tiks pārskaitīts kredīts, kā arī VIA sms iepazīsies ar aizņēmēja kredītvēsturi. Vienlaicīgi ar VIA sms kredītu aizņēmējam var būt arī citas kredītsaistības, bet VIA sms kredīts aizņēmējam vienā reizē piešķir tikai vienu kredītu. Par kredīta pieteikuma apstiprināšanu aizņēmējs tiks informēts ar īsziņas starpniecību.

VIA SMS piedāvātie SMS kredīti

VIA sms piedāvā divu veidu kredītus – pirmais, aizdevums līdz algai ar maksimālo summu LS 300, atdošanas termiņu 30 dienas. Otrais – naudas kredīts līdz LS 1000, ar atdošanas termiņu 12 mēneši. Pirmo reizi reģistrējoties aizdevumam līdz algai, aizņēmējs var aizņemties summu līdz Ls 150 bez procentiem. Otrajā reizē aizņēmējam ir pieejama summa līdz LS 200, bet trešajā jau Ls 300. Naudas kredītam minimālā summa ir Ls 300 ar atdošanu 6 mēnešu laikā. VIA sms kredīta mājas lapas kalkulatorā atzīmējot nepieciešamo summu un plānoto atdošanas termiņu var pārskatāmi izvērtēt naudas kredīta atmaksas grafiku, procentus un papildus izdevumus.

ViaSMS

Ņemot vērā zelta vidusceļa principu, naudas kredīts būs visizdevīgākais – aizņēmums tiks atdots pakāpeniski un procentu maksājumi būs adekvāti kredīta summai. Plāno savu aizņēmumu apdomīgi, bet atrisini finansiālās grūtības laikmetam atbilstošā ātrumā!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiOne Response to “SMS kredīts internetā no 20 gadiem”

  1. […] Finansiālsas grūtības var piemeklēt negaidīti. Situāciju vēl stresaināku padara birokrātiskais, laikietilpīgais kredīta noformēšanas process. Mūsdienās internets piedāvā ērtākus kredītus, kuru noformēšanai nav vajadzīgas izziņas un galvojumi vai ķīla. Sms kredītu…Visu rakstu lasiet šeit : SMS kredīts internetā no 20 gadiem […]

Leave a Reply