SMS kredīts bez ķīlas – internetā 15 minūšu laikā!

Finansiālās grūtības piemeklē negaidīti – saplīsis ledusskapis, pirmā studiju iemaksa vai aizkavējusies algas diena. Ierasts risinājums ir aizņemties naudu no draugiem vai radiem, šādā veidā izvairoties no komisijas procentiem, galvojumiem un ķīlas. Mūsdienās ir izdevīgāk aizņemties internetā, izmantojot sms kredītu. Nebūs jāpavada garas stundas bankā, jo kredītu var nokārtot no mājām. Nevajadzēs galvotājus vai ķīlu, un nauda bankas kontā ienāks jau pēc 15 minūtēm!

Reģistrācijas VIA SMS kredītam

VIA sms kredītam var reģistrēties 20 līdz 65 gadus veci Latvijas iedzīvotāji ar pozitīvām kredītsaistībām. VIA sms kredīts piedāvā divu veidu aizdevumus: Naudas aizdevumus 300 – 1000 LS robežās ar atmaksas periodu no 6 līdz 12 mēnešiem un aizdevumu līdz algai 300 LS, ar atmaksas periodu 30 dienas. Lai pieteiktos kredītam būs vajadzīgs internets, mobilais telefons un bankas konts. VIA sms mājas lapā esošajā kalkulatorā atzīmējot vajadzīgo summu un atdošanas periodu, jāspiež – saņemt aizdevumu. Sekojot norādēm, jāaizpilda vārds, uzvārds, personas kods, mobilā telefona numurs. VIA sms īsziņā atsūtīs profila reģistrācijas kodu. Lai reģistrācija būtu pabeigta, VIA sms kontā būs jāpārskaita Ls 0.01. Šādā veidā droši tiks reģistrēts bankas konts, kurā VIA sms pārskaitīs pieprasīto naudu. VIA sms konti ir atvērti: Swedbanka, Citadele banka, Nordea un DNB banka. Saskaņojot bankas, pārskaitījums kontu sasniegs maksimāli ātri, un arī kredīta atmaksāšana būs iespējama tieši laikā.

ViaSMS

Pirmais aizdevums bez maksas

Pirmo reizi piesakoties aizdevums līdz algai, pieejamā summa ir Ls 150, turklāt nav jāmaksā komisijas procenti. Aizņēmies Ls 150, tad šādu summu arī atdosi! Izmantojot aizdevumu līdz algai jau otro reizi – pieejamā summa ir Ls 200, bet trešajā reizē Ls 300. Ja pēc 30 dienām nav iespējams kredītu atdot, tad atdošanas termiņu var pagarināt pa 7,14 un 30 dienām, maksājot par pagarināšanu. Šis VIA sms kredīta veids noderēs steidzamu finansiālu ķibeļu risināšanai, bet Naudas kredīts būs noderīgs plānotiem izdevumiem, piemēram, vannas istabas remontam. Naudas kredītā ir pieejama summa no LS 300 – 1000, tās atmaksas grafiku, līguma nosacījumus un ar kredītu saistītos papildus izdevumus var apskatīt VIA sms mājas lapā. VIA sms kredīts irne tikai bez ķīlas un galvojumiem, bet arī lieliski pārskatām – bez smalkā drukā rakstītiem apakšpunktiem!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply