Nauda 15 minūšu laikā – SMS kredīts

SMS kredīts ir aizdevums, kas paredzēts gadījumiem, kad steidzami nepieciešama nauda. Aizdevums ir pieejams tikai 15 minūšu laikā un tas lieliski noder situācijās, kad saskaraties ar neplānotiem izdevumiem, piemēram, pienāk negaidīts rēķins, ir iespēja veikt kādu īpaši izdevīgu pirkumu, nepieciešams veikt remontu vai rodas citi izdevumi.

Lielākā un zināmākā kompānija, kas piedāvā SMS kredītus jeb aizdevumus ar īsziņas palīdzību, Latvijā ir SMS Credit. Tās piedāvātais SMS kredīts:

  • Maksimālais aizdevums līdz 400 latiem;
  • Atmaksas termiņš 30 dienas;
  • Nauda pieejama neticamā ātrumā – tikai 15 minūtēs.

SMS kredīts ir salīdzinoši neliels aizdevums, kas paredzēts patēriņa vajadzībām. Pie SMS Credit maksimālā aizdevuma summa ir līdz 400 latiem. Tiesa, tā pieejama tikai personām, kas kompānijas pakalpojumus izmanto vismaz trešo reizi. Pirmā kredīta apmērs ir līdz 200 latiem, bet ar otro aizņemšanās reizi ir pieejami 300 lati.

Šis aizdevums nav paredzēts ieilgušu finanšu jautājumu risināšanai. Tā maksimālais atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Nepieciešamības gadījumā gan aizdevuma atmaksu ir iespējams nedaudz atlikt. Šādā gadījumā pirms pienāk atmaksas termiņa pēdējā diena ir jāveic tā pagarināšana. Aizdevuma termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums, kura cena ir atkarīga no aizdevuma apmēra un laika, par kādu to plānots pagarināt.

SMS kredīts ir viens no visātrāk un ērtāk pieejamajiem aizdevumiem Latvijā. Ar to naudu savā bankas kontā Jūs varat saņemt 15 minūtēs vai pat ātrāk. Jums nevajadzēs kārtot ķīlu, galvojumu vai citas formalitātes, kas prasa daudz laika un enerģijas. Turklāt SMS Credit sniedz iespēju saņemt aizdevumu no praktiski jebkuras vietas Latvijā.

Lai saņemtu aizdevumu, Jums atliek tikai nosūtīt īsziņu uz tālruņa numuru 157. Īsziņā ir jāiekļauj atslēgas vārds LVL, informācija par to, cik liels aizdevums nepieciešams un cik ilgā laikā plānojat to atmaksāt, kā arī parole. Piemēram, ja vēlaties saņemt 200 latus lielu aizdevumu uz 30 dienām, Jums ir jāraksta: LVL 200 30 parole.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply