SMS kredīti brīžiem, kad steidzami vajag naudu

Esat nonācis īslaicīgās finanšu grūtībās un steidzami nepieciešama nauda? SMS kredīti būs lielisks risinājums. Tie ir aizdevumi, ko iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā no praktiski jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas Jums jādara, lai saņemtu aizdevumu – jānosūta īsziņa. Noformējot aizdevumu, gan jāpatur prātā, ka nauda pēc neilga laika būs jāatdod.

SMS kredīti ir visātrāk un vienkāršāk noformējamais aizdevums Latvijā. Ātro aizdevumu kompānija SMS Credit tos izsniedz tikai 15 minūšu laikā. Viss, kas jādara, lai saņemtu naudu savā bankas kontā, ir jānosūta īsziņa ar sekojošu informāciju: atslēgas vārds LVL, vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš un klienta parole. Īsziņa jāsūta uz tālruņa numuru 157.

Ātrā un vienkāršā noformēšana SMS kredītus padara lieliski piemērotus situācijām, kad nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk, piemēram, ja saņemat negaidītu rēķinu, saplīst sadzīves tehnika vai saskarieties ar citiem negaidītiem izdevumiem. Tāpat SMS kredīti noderēs gadījumos, kad nedaudz kavējas algas diena vai arī, ja rodas iespēja izmantot kādu īpaši izdevīgu akcijas piedāvājumu.

SMS Credit aizdevumi ir pieejami personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji;
  • ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Maksimālais aizdevuma apmērs, ko iespējams saņemt pie SMS Credit, ir 400 lati. Šī summa pieejama kompānijas pastāvīgajiem klientiem, kas iepriekš ir aizņēmušies vismaz divas reizes. Pirmā aizdevuma apmērs ir līdz 200 latiem, bet otrā – līdz 300 latiem. SMS kredīti ir jāatmaksā ne vēlāk kā 30 dienu laikā.

SMS Credit aicina ikvienu, pirms aizņemties, rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt un pieteikties kredītam tikai tad, ja Jūsu ienākumi ir pietiekami lieli, lai saistības nokārtotu atbilstoši līgumam. SMS kredīti nav piemēroti personām, kam nav pastāvīgu ienākumu aizdevuma atmaksai un tuvākajā laikā tādi arī nav gaidāmi. Tāpat kredītus neiesaka personām, kam nauda nepieciešama, lai segtu citas kredītsaistības – tas var pasliktināt Jūsu finansiālo stāvokli.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply