SMS kredīti – ātrie kredīti internetā

sms kredītiSMS kredīti ir tie paši ātrie kredīti, kurus iespējams aizņemties internetā ļoti ātri un ērti. SMS kredītus iespējams saņemt, reģistrējoties kādā no aizdevēju mājas lapām, nosūtot pieteikumu kredītam, un, pēc kredīta apstiprināšanas, nepieciešamā nauda tiks pārskaitīta uz kontu, kas norādīts reģistrējoties aizdevēja mājas lapā.

Taču tas nebūt nav vienīgais naudas saņemšanas variants, jeb ātro kredītu kompānijas savus pakalpojumus padarījušas vēl pieejamākus, izstrādājot aizvien jaunas pieteikšanās iespējas. Piemēram, pieteikties aizdevumam iespējams ne tikai internetā, bet arī nosūtot īsziņu uz aizdevēja norādito telefona numuru. Īsziņā parasti jānorāda aizdevēja noteikts kods, aizdevuma summa un atmaksas termiņš.

SMS kredītus iespējams saņemt pilngadīgām personām, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, bet Latvijā ir vairāki aizdevēji, kas lielākas naudas summas aizdod tikai no 20 gadu vecuma, bet vairunā gadījumu ātros sms kredītus iespējams saņemt jau no 18 gadiem. Obligāta prasība noteikti būs pozitīva kredītvēsture, jeb, citiem vārdiem, aizņēmējam nedrīkt būt parādi citās kredītiestādēs vai kādi nenomaksāti rēķini, kas reģistrēti kā parāds.

SMS kredītu aizdevēji atšķiras pēc aizdevuma summu apmēriem, piedāvātajiem aizdevuma atmaksas termiņiem, procentu likmēm, kā arī ar piedāvātajiem blakuspakalpojumiem un akcijām. Pie tādām pieskaitāma iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu, piemēram, par 7, 14 vai 30 dienām, pārskaitot aizdevējam simbolisku pagarinājuma maksu, kas attiecīgi aprēķināta no kopējās aizdevuma summas apmēriem. Runājot par akcijām, mūsdienās ļoti izdevīgs risinājums, kā aizņemties bez maksas(bez procentiem), ir iespēja saņemt pirmo sms kredītu bez maksas. Šādu iespēju piedāvā vairāki ātro kredītu aizdevēji, tāpēc ieteicams salīdzināt to piedāvājumus un izvēlēties sev izdevīgāko un piemērotāko aizdevēja kompāniju sava sms kredīta saņemšanai.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply