Pirmais kredīts bez maksas

Ātrie kredīti internetā mūsdienās ieguvuši ļoti augstu popularitāti savu ērtību un naudas saņemšanas ātruma dēļ. Viss, kas nepieciešams, lai varētu aizņemties, ir bankas konts(jo nauda tiek pārskaitīta uz kontu), aktīvs mobilā telefona pieslēgums un e-pasta adrese. Jāpiebilst, ka bankas konta atlikumam jābūt vismaz LVL 0.01, jo bankas konta autorizācijas procesā nepieciešams pārskaitīt uz aizdevēja kontu vienu santīmu. Jāpiebilst, ka šādas darbības ir jāveic tikai jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi, kas pēdējā laikā ir īpaši izdevīgi.

Daudzas ātro kredītu kompānijas piedāvā saviem jaunajiem klientiem unikālu iespēju – saņemt pirmo kredītu bez maksas. Tas nozīmē, ka aizdevums ir bez procentiem, komisijas vai citiem papildus maksājumiem. Pirmo kredītu bez maksas var saņemt personas, kas ir Latvijas Republikas iedzīvotāji, ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem un ar pozitīvu kredītvēsturi.

Pirmais kredīts bez maksas pieejams tādās kompānijās kā SMS Credit, Ferratum, ViaSMS un citās. Piemēram, SMS Credit, Ferratum, Sohocredit un ViaSMS piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez maksas līdz 200 Ls, MiniCredit līdz 100 Ls, bet Opencredit izsniedz ātros kredītus atkarībā no aizņēmēja maksātspējas, jeb, pirmais kredīts līdz 200 Ls ir bez maksas, bet personas, kas ir vecumā no 18 līdz 20 gadiem pirmajā reizē nevar aizņemties vairāk par 50 Ls.

Noderīgi salīdzināt ātro kredītu kompāniju piedāvājumus un izvēlēties savām vajadzīvāb atbilstošāko un izdevīgāko variantu. Taču, ja naudu aizņemtaties pirmo reizi, viens no būtiskākajiem faktoriem ir bezmaksas pirmā kredīta esamība uzņēmuma piedāvājumā. Aktuālākos piedāvājumus iespējams salīdzināt, apmeklējot daudzo uzņēmumu mājas lapas, bet ērtākais veids ir izmantot ātro kredītu salīdzināšanas mājas lapas, piemēram, www.kredituabc.lv, kurā iespējams salīdzināt aktuālākos kredītu piedāvājumus pēc dažādiem faktoriem, piemēram, procentu likmes, aizdevuma termiņa un, protams, vai pieejams pirmais kredīts bez maksas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai



Leave a Reply