Philips televizori – lielisks dizains un attēls

Katrā mājsaimniecībā ir brīži, kad jāpieņem kāds svarīgs lēmums. Viens no tiem ir, ģimenes lēmums iegādāties jaunu televizoru. Protams, katrs vēlas, lai tas izmaksātu salīdzinoši lēti un kalpotu ilgi. Televizora izvēli un iegādi pavada daudz un dažādi jautājumi, kas jāapspriež ģimenes lokā. Lai saprastu kādu televizoru izvēlēties, prātā paturiet, ka būtisks uzsvars tiek likts uz ekrāna izmēru, krāsas un attēla skaidrību un televizora dizainu.

Labas kvalitātes televizoru izplatītāju firmu sarakstā ir zīmola Philips televizori, tie pārdošanā ir arī interneta veikalā 220.lv, kur Philips televizoriem ir gana lielas atlaides. Piemēram, Philips 40PFL5007K/12 modelis ar 40 collu ekrānu šobrīd pieejams par 445 latiem, tas ir lētāks nekā jebkad agrāk.

Philips 40PFL5007K

Tagad pateicoties Philips televizorā iebūvētajam Wi-Fi, skatītājiem ir iespēja savās mājās izmantot arī Smart TV, tas nozīmē, ka Jums tiks piedāvātas lielākas iespējas saņemt dažādus pakalpojumus. Šis Philips modelis sniedz arī citas papildus funkcijas – 3 vietas USB slotiem – lieliskai multivides atskaņošanai. Philips televizoriem ir arī citi plusi, piemēram, vienkārša digitālā savienojamība, kā arī izcils gaismas diožu attēls ar neticamu izšķirtspēju.

Tikpat lielisks dizains un attēls būs Philips 37PFL3507H televizoram (cena šobrīd tikai 320 lati), kas ir lielisks variants praktiski jebkurai telpai. Vidējais 37 collu displejs iederēsies gan vienkārša, gan ekskluzīva dizaina piekritēju dzīvesvietā. Tas ir gana praktisks, jo televizoru var lietot arī kā datora monitoru. Šim televizoram ir DLNA sistēma, kuru lietojot varat aplūkot fotoattēlus, klausīties mūziku vai skatīties filmas savā televizorā, tāpat varat veikt video zvanus  un būt tuvāk saviem mīļajiem.

Un tas nav viss! Visiem Philips datoriem tiek piedāvāta vairāku gadu garantija. Ikvienam zināms, ka labs televizors kalpo kā investīcija nākotnei, jo ko tādu cilvēks nepērk katru dienu. Tāpēc apsveriet savu izvēli prātīgi, domājot par to, ka Jūsu izvēlēto televizoru visiem ģimenes locekļiem nāksies skatīties daudzus gadus. Lai izdevīgāk iegādātos televizoru ir jāseko līdzi akciju piedāvājumiem, interneta veikalā 220.lv, kur svētku laikā ir lieliskas cenas. Izmanto izdevību un iepērcies Interneta veikalā 220.lv!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply