Patēriņa kredīts privātpersonām

Lai īstenotu kādus ikdienišķus plānus, kuru realizēšanai nepieciešami papildu naudas līdzekļi, vislabākais risinājums ir patēriņa kredīts privātpersonām. Šis kredīts paredzēts visdažādāko mērķu izmantošanai, kuri bankām nav jāprecizē.

Patēriņa kredītu lielums privātpersonām tiek piešķirts atkarībā no personas ikmēneša ienākumu apmēra. Jo lielāki oficiālie ienākumi, kurus dokumentāli var bankām pierādīt, jo lielāku patēriņa kredītu būs iespējams iegūt. Oficiālie ienākumi var būt visdažādākie – gan darbs, gan pensija, gan papildu pabalsti u.tml.

Atkarībā no izvēlētās bankas patēriņa kredītus var iegūt līdz pat vairākiem tūkstošiem, kurus var atdot vairāku gadu garumā. Patēriņa kredītu pluss ir tāds, ka lielākoties visās bankās var izvēlēties atmaksas termiņu, kā arī datumu, kurā tiks maksāta ikmēneša naudas summa bankai, tādējādi nav jāsatraucas, ka regulārie ienākumi ir vēlāk nekā ikmēneša maksājums bankai. Turklāt lielākoties visas bankas piedāvā patēriņa kredītus klienta papildu maksātspējas gadījumos samaksāt arī pirms termiņa, neprasot maksāt papildu soda naudu.

Patēriņa kredīti privātpersonām tiek piešķirti tikai tad, ja :

  • Persona ir Latvijas Republikas iedzīvotājs;
  • Personai ir pastāvīgi ikmēneša ienākumi;
  • Ikmēneša maksājums bankai nepārsniedz 30% -40% no kopējiem ienākumiem;
  • Persona ir pilngadīga un nav riska grupā (vecuma ierobežojumi bankām atšķiras).

Pirms došanās uz banku jāpārliecinās, ka ikmēneša ienākumu apmērs ir ne tikai pietiekami liels, bet arī stabils. Jārēķinās, ka bankas aplūkos ne tikai pēdējā mēneša ienākumus, bet pēdējā pusgada kopējo ainu.

Banku piedāvājumi un noteikumi patēriņa kredīta saņemšanai ir dažādi:

  • Norvik banka aizdod līdz 3000 latiem. Atmaksas termiņš var būt no 3 līdz 48 mēnešiem. Patēriņa kredītus piešķir tām privātpersonām, kuras ir vecumā no 21 līdz 65 gadiem.
  • SEB banka aizdod līdz 8000 latu. Patēriņa kredītu šeit iespējams atmaksāt no 6 līdz 60 mēnešiem. Kredītu piešķir tām privātpersonām, kuras ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem.
  • Bigbank aizdod līdz 7000 latu. Aizdevuma termiņš šajā bankā ir no 6 līdz 60 mēnešiem (pastāvīgajiem klientiem – līdz 120 mēnešiem). Patēriņa kredītu piešķir privātpersonām no 20 gadu vecuma.

Lai iegūtu patēriņa kredītu privātpersonām kādā no bankām, nav nepieciešams noteikti būt tās klientam.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply