Patēriņa kredīti

Patēriņa kredīti paredzēti personas privātam patēriņam, kas var būt gan kādas preces iegādāšanās, gan kāda pakalpojuma izmantošana. Patēriņa kredīta izmantošanas mērķi var būt visdažādākie – sākot no ceļojuma beidzot ar remontu savā mājoklī.

Patēriņa kredītiem var pieteikties gan banku filiālēs, gan banku mājas lapās, aizpildot attiecīgu pieteikšanās formu, kā arī kredītiestāžu mājas lapās vai to sadarbības partneru punktos, kuri visbiežāk mēdz būt veikali vai pasta nodaļas. Liela daļa banku un kredītiestāžu piedāvā patēriņa kredītiem pieteikties arī telefoniski.

Aizdevuma summa atkarīga no ienākumu apjoma, kurus persona saņem katru mēnesi, kā arī no tā, vai aizņēmējs iepriekš saņem ienākumus izvēlētajā bankā. Atsevišķos gadījumos patēriņa summas apjomu var palielināt, ja papildu personas algai ir arī galvotāja algas garants.

  • Citadele aizdod līdz 5000 latu, tad, ja ikmēneša ienākumi tiek ieskaitīti šīs bankas kontā, savukārt, ja ienākumi tiek ieskaitīti citas bankas kontā, tad aizņemties no Citadele var līdz 1500 latiem. Pirms kredīta piešķiršanas Citadele aplūko personas pēdējo 3 mēnešu ienākumus. Patēriņa kredītus Citade aizdod no 6 – 36 mēnešiem;
  • Nordea aizdod līdz 8500 latiem. Lai saņemtu patēriņa kredītu šajā bankā, jābūt tās klientam vismaz pēdējos 3 mēnešus. Pirms kredīta piešķiršanas Nordea aplūko klienta ienākumus, kuri nedrīkst būt mazāki kā 310 lati pēc nodokļu nomaksas. Atmaksas termiņš Nordea bankā ir no 3 līdz 36 mēnešiem.
  • SEB piedāvā iegūt patēriņa kredītu līdz 8000 latiem. Ja konts SEB bankā nav, tad banka piedāvā aizņemties līdz 1000 latiem. Pirms kredīta piešķiršanas SEB aplūko klienta pēdējo 6 mēnešu ienākumus. Patēriņa kredītu atmaksāšanas laiks ir no 6 līdz 60 mēnešiem.

Patēriņa kredītus lielākoties nomaksā ar vienādiem ikmēneša maksājumiem, kuri lielākoties automātiski tiek noskaitīti no personas norādītā bankas konta. Daudzas bankas un kredītiestādes piedāvā iespēju pašam izvēlēties maksājuma datumu, kā arī vēlmes un iespēju gadījumā – nomaksāt kredītu pirms termiņa, iepriekš par to vienojoties ar aizdevēju.

Pirms patēriņa kredīta piešķiršanas tiek aplūkoti ne tikai personas regulārie ikmēneša ienākumi, bet arī personas iepriekšējā kredītvēsture. Ja kredītvēsture ir pozitīva, tad problēmu nebūs, tomēr pretējā gadījumā patēriņa kredītu var nepiešķirt. Patēriņa kredītus piešķirt vienīgi Latvijas Republikas pilsoņiem un patstāvīgajiem iedzīvotājiem ar uzturēšanās atļauju, kura derīga vismaz līdz kredīta nomaksas termiņa beigām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply