Patēriņa kredīti internetā

Internetā mūsdienās var veikt daudz dažādas darbības ietaupot tik daudz laika un finansiālo līdzekļu, kas ļauj uzmanību veltīt citām, mūsu ikdienā svarīgākām lietām. Mūsdienās naudu iespējams saņemt arī internetā, pietam naudas saņemšanas process ir maksimāli vienkāršots un ātrs, tas ir, klientam naudas summa viņa norādītajā kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā pēckredīta pieteikuma saņemšanas.

Parasti šādu iespēju piedāvā ātro kredītu uzņēmumi, taču jārēķinās, ka procentu likmes būs ļoti augstas un aizdevuma summa nepārsniegs pāris simtus latu, bet ko iesākt, ja nepieciešama lielāka naudas summa, kāda ceļojuma iegādei, vai kādas tehnikas iegādei priekš sava dzīvokļa vai pavisam vienkārši esat izdomājuši veikt dzīvoklī kapitālo remontu, bet nepieciešamie naudas līdzekļi uzreiz nav pieejami. Šādos un dažādos citos gadījums klienti izvēlās patēriņa kredītus, kas ir aizņēmums kurš pieejams uz ilgāku laika periodu, kā arī ar daudz, daudz zemākiem procentiem kā tas ir salīdzinot ar ātro kredītu pakalpojumiem.

Patēriņa kredīts ir aizdevums, kas klientiem piedāvā sekojošas priekšrocības:

  • Saņemt aizdevumu ar interneta starpniecību;

  • Saņemt patēriņa kredītu dažu dienu laikā (parasti pieteikuma izskatīšana un naudas izsniegšanas termiņš ir līdz 4 dienām);

  • Saņemt naudas summu no 200 līdz pat 7000ls;

  • Izmantot kredītbrīvdienas, kas ļauj uzsākt kredīta atmaksu tikai pēc 3 mēnešiem;

  • Pazeminātas aizdevuma procentu likmes (sākont no 9%/gadā)

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply