Asus planšetdatori

asus-planētdators asusshop.lvMūsdienās cilvēki meklē dažādus veidus, kā atvieglot savu pieejamību vai datu pārsūtīšanu un apmaiņu. Viens no modernākajiem risinājumiem ir planšetdatori. Tie ir ievērojami parocīgāki par parastajiem portatīvajiem datoriem, kas ir arī smagāki. Ir pieejami dažādi to viedi un vieni no to ražotājiem ir arī Asus. Komplektā parasti vienam modelim var izvēlēties arī dažādas krāsas – baltu, zilu, sarkanu, melnu u.c., kas to padara vēl personiskāku.

Asus planšetdatoriem ir iekļautas dažādas Andorid operētājsistēmas versijas. Viena no jaunākajām ir JellyBean, kas ir krietni uzlabota un praktiska jebkuram. Ekrāniem ir LED apgaismojums un to izšķirtspēja ir lieliska jebkuros apstākļos. Jaudīgi procesori var nodrošināt ātru darbību neatkarīgi no tā, kādi uzdevumi tiek veikti uz datora vai arī cik ilgi tas ir bijis ieslēgts. Papildus ir doti arī dažādi operatīvas atmiņas lielumi, kas palīdz darboties ar planšetdatoru netraucēti un ātri. Klāt ir arī statiskā atmiņa, kuru ir iespējams arī palielināt, ļaujot uzglabāt dažādus failus izdevīgi. Ierīcēm ir arī dažādi sensori kā G-Sensor, E-Compass, LightSensor, GPS, Gyroscope u.c. Dažiem modeļiem ir pieejams arī micro SD karšu lasītājs, kas vienlaikus ļauj arī ērti palielināt planšetdatora atmiņas lielumu. Ir pieejamas arī tādas noderīgas pieslēgvietas kā micro HDMI, micro USB, 3,5mm ligzda austiņām vai mikrofonam, kas ir standarta pieslēgvietas lielākajai daļai parasto datoru. Aprīkoti planšetdatori ir arī ar dažādajām web kamerām priekšpusē un aizmugurē. Planšetdatori ir aprīkoti arī ar litija jonu baterijām, kas spēj nodrošināt to darbības ilgumu līdz pat 10 darba stundām. Nav aizmirsts arī par garantiju, kas ir 2 gadi un ir vispasaules. Papildus ir pieejama Latvijā ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, kas nodrošina to, ka datora īpašniekam nav pašam jānogādā vai jāpaņem prece no remonta.

Asus planšetdatori ir pieejami dažādās kombinācijās un katrs viegli var atrast sev piemērotāko. To svars ir pat zem viena kilograma, kas tos padara par sevišķi ērtiem pārnēsāšanā kaut vai mazā somiņā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply