Naudas aizdevums internetā 15 minūtēs

Finansiālās problēmas ir jāatrisina, kamēr tās nav kļuvušas lielākas. Aizdevuma noformēšana kredītiestādēs var prasīt veselu dienu, bet internetā aizdevumu var noformēt 15 minūtēs. Vivus ātrais kredīts piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz Ls 1000, ar atmaksas periodu līdz 2 gadiem. Aizdevuma noformēšanai nebūs nepieciešami galvotāji, ķīlas vai dokumenti. To varēs noformēt no mājām vai kādas citas vietas, kur ir pieejams internets un mobilais telefons.

Vivus

Izvēlies sev piemērotāko aizdevumu un atmaksas grafiku

Vivus ātrā kredīta aizdevums ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem, vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Reģistrācija notiek Vivus mājas lapā (ŠEIT). Tur esošajā kalkulatorā atzīmējot nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas periodu. Uzreiz būs iespējams uzzināt ikmēneša likmi un atmaksas grafiku. Spiest taustiņu – saņemt aizdevumu. Reģistrācijas anketā aizpildīt savu personas kodu, mobilo telefonu, e-pastu un lietotāja paroli. Lai reģistrētu savu bankas kontu, Vivus bankas kontā būs jāieskaita Ls 0,01. Aizdevuma apstiprinājums tiks izsūtīts ar īsziņu. Sliktas kredītvēstures dēļ aizdevums var tikt atteikts. Pieprasītā nauda aizņēmēja bankas kontā tiks ieskaitīta 15 minūtēs. Priekšrocība būs Swedbankas, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money vai Norvik klientiem. Citu banku pārskaitījums prasīs ilgāku laiku.

Vivus.lv – kompānija, kurai svarīgs ir katrs klients

Vivus ātrā kredīta aizdevuma pārskatīšana notiek caur lietotāja profilu. Tur redzami līguma noteikumi, piešķirtais kredītlimits, atmaksas nosacījumi. Ja ir nepieciešams, atmaksas periodu var pagarināt. Samaksa par pagarināšanu katram līgumam tiek pielāgota individuāli. Ikmēneša maksājumu rēķins 5 dienas iepriekš tiek piesūtīts pa pastu vai e-pastā. Atmaksu var veikta ar interneta bankas pārskaitījumu, vai, izdrukātu rēķinu jebkurā bankā, Plus Punkts, Narvesen kioskos un Latvijas Pasta nodaļās.

Vivus ātrajam kredītam nozīmīgas ir ilgtermiņa attiecības – tāpēc katrs aizņēmējs tiek uzņemts ar individuālu attieksmi. Vivus atzinīgi novērtējuši Latvijas Patērētāju centrs un Bureau Veritas Certification, izsniedzot kvalitātes sertifikātu. Katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī ir pieejamas konsultācijas, šajā laikā tiek izsniegti kredīti. Vivus.lv pārskatāmajā mājas lapā var iepazīties ar uzņēmuma darba pieredzi, kredītiestāžu darbību regulējošiem likumiem un līguma nosacījumiem. Vivus aicina aizdevumus izmantot svarīgos maksājumos, jo papildus izdevumiem ar Vivus ātro kredītu ir iespējams nopelnīt! Iesaki saviem draugiem Vivus ātro kredītu, par katru reģistrējušos draugu saņem Ls 10! Vivus ātrais kredīts – tas ir ātri, ērti un izdevīgi!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply