Tev ir auto? Tev ir nauda! Mogo.lv auto kredīts

Mūsdienu ātrajā dzīves ritmā katrai minūtei ir nozīme, tāpēc cilvēki vienmēr meklē ātrāko un ērtāko veidu kā saņemt pakalpojumus. Šī iemesla dēļ daudzu pakalpojumu apstrāde notiek elektroniski. Uz doto brīdi internetā var aizņemties ne tikai ātros sms kredītus, bet arī saņemt auto kredītu, ko piedāvā Mogo.lv

Piesakies un noformē Mogo auto kredītu internetā!

Mogo auto kredīts tiek izsniegts pret auto ķīlu un to var saņemt vien dažu stundu laikā. Lai to izdarītu, Tev jādodas uz Mogo mājaslapu, jāaizpilda un jānosūta pieteikuma anketa un jāsagaida atbilde. Ja Mogo sniedz pozitīvu atbildi, Tavu auto novērtēs Mogo speciālisti ar pieredzi auto vērtēšanā. Uzzinot, cik vērts ir auto, Tu varēsi saņemt līdz 90% no auto tirgus vērtības.

Kredītu var saņemt ikviens, neatkarīgi no ieķīlājamā auto modeļa un izlaiduma gada. Lielākā pieejamā summa, ko iespējams aizņemties ir 10 000 latu un saņemto kredītu katrs var izmantot pēc saviem ieskatiem – iztērēt uzreiz vai pakāpeniski, tas jau katra paša ziņā. Savukārt kredīta atmaksu jāveic ar ikmēneša maksājumiem, kurus izvēlējies pats klients. Atmaksas termiņš ir no 3 līdz 60 mēnešiem.

mogo.lv auto kredīts

Ar ko jārēķinās, lai saņemtu kredītu?

Šis ir retais kredīta veids, kur kredīta ņēmējam praktiski netiek izvirzīti nekādi ierobežojumi. Galvenais, lai kredīta ņēmējs ir vismaz 18 gadus vecs Latvijas Republikas pilsonis un lai uz viņa vārda būtu reģistrēts auto. Pārējie nosacījumi kredīta saņemšanā attiecas tikai uz auto.

Auto kredīts no Mogo:

  • Ieķīlājamais auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem;

  • Automašīnai jābūt izietajai tehniskajai apskatei, kas derīgai vēl vismaz 1 mēnesi;

  • Auto jābūt aktīvai transportlīdzekļa apskatei;

  • Auto ir jābūt OCTA apdrošināšanai (KASKO, ja aizdevuma summa ir virs Ls 3500);

  • Auto nedrīkst būt iegādāts līzingā par ko kredīta pieteikšanās brīdi vēl jāmaksā.

Kāpēc izvēlēties Mogo?

Protams, sev nepieciešamos finanšu līdzekļus ikviens var iegūt, piem., saņemot patēriņa kredītu bankā. Tomēr šāda tipa kredīti parasti jānoformē klātienē, procentos jāsamaksā lielāka nauda un saņemšanas nosacījumi ir daudz stingrāki.

Top 3 priekšrocības, ko piedāvā tikai Mogo:

  • Mogo kredīts izmaksā lētāk nekā citās finanšu institūcijās vai līzinga kompānijās, turklāt kredīta noformēšana maksā tikai 1 santīmu.

  • Mogo nepatur automašīnu savā īpašumā, tāpēc klients saņem naudu un var turpināt braukt ar savu auto kā ierasts.

  • Kredīts tiek piešķirts tās pašas dienas laikā.

Mogo piedāvā ne tikai kredītu pret auto ķīlu, bet arī kredītu auto iegādei un kredītu autogāzes iekārtas iegādei. Dodies uz Mogo mājaslapu, uzzini par šiem kredītiem vairāk un aizņemies izdevīgāk!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply