Limuzīns vai retro – kādu auto izvēlēties kāzām?

Izvēloties kāzu auto, pāri reizēm nonāk diezgan interesantas izvēles priekšā, saprotot, ka kaut kas viņiem patīk gan limuzīna prestižā, gan retro šikā. Bieži pat viena un tā pati kāzu auto noma piedāvās jums abus variantus. Tā nu jums nav pat jāiziet no auto nomas darbinieka kabineta, lai pieņemtu lēmumu. Limuzīnu noma vai retro auto noma?

Abu tipu automašīnas – gan limuzīni, gan retro auto – ir piemērotas kāzām, ņemot vērā asociācijas ar svinīgumu un to, ka abi veidi ir īpaša izvēle īpašam gadījumam.  Kas vēl raksturo abu tipu vieglās automašīnas? Un – kādas auto nomas iespējas tiek piedāvātas katrai no tām?

Limuzīns – tā ir elegance un izsmalcinātība. Retro – tas ir šiks un stils.

Gan limuzīnu, gan retro auto klāstā jūs varēsiet atrast automašīnu, kuras salonā būs pietiekami ērti – kāzu  gadījumā jārēķinās arī ar līgavas kleitas tipu – dažu kleitu skaistums prasa savu…

Gan limuzīna, gan retro auto novietošanai vajadzēs vairāk brīvas vietas, kā standarta auto. Limuzīnam mazliet vairāk brīvas vietas.

Gan limuzīna, gan retro auto noma garantēs jums apkārtējo uzmanību un komplimentus par auto izvēli.

Neatkarīgi no tā, vai jūs nomāsiet limuzīnu vai kādu retro auto, jums tiks piedāvāti profesionāla šofera pakalpojumi, kas kāzu dienā var būt ļoti liels ieguvums. Pirmkārt, šofera pieredzes dēļ. Otrkārt, jums nebūs jāraizējas par to, kurš atteiksies no šampanieša glāzes, lai pēcāk sēstos pie auto stūres.

Arī, ja ielūkojamies kāzu modes tendencēs, abiem auto tipiem ir kāda sava priekšrocība – retro ir modē līdz ar vintage, bet limuzīni ir modē vienmēr – tā vienkārši ir klasiska elegance. Līdz ar to nonākam  pie pavisam vienkāršiem secinājumiem – jums ir divi varianti (un tas nav joks) – jūs varat izvēlēties auto tipu, kas jums vienkārši patīk vairāk – pavisam emocionālu un subjektīvu apsvērumu vadīti, vai jūs varat savām kāzām izvēlēties divus auto – vienu braukšanai uz laulību ceremoniju, otru – lai dotos prom.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply