Izdevīga mikroautobusu noma

mikroautobusu nomaPasažieru pārvadājumi, kuros nepieciešams no punkta A uz punktu B aizgādāt vairāk ļaudis, nekā ir iespējams to izdarīt ar parasto auto, kurā ir piecas vietas un arī tad nākas sēdēt saspiestiem, ir aktuāli ne tikai lielām ģimenēm, bet arī darba kolektīviem un citām lielām ļaužu grupām. Šādos gadījumos ir izveidota lieliska iespēja izmantot lielisku pakalpojumu – mikroautobusu noma. To piedāvā lielākā daļa auto nomas pakalpojumu sniedzēji ne tikai Latvijā, bet arī daudz kur citur pasaulē. Darba kolektīvu vai dažādu citu lielāku grupu pārvadājumiem šis nudien ir ideālākais variants, jo ir ērts un ietilpīgs, un gana daudz vietas pietiek arī līdzi paņemtajām mantām.

Ekstras

Jebkurš sevi cienošs uzņēmums, kas tik pat ļoti ciena arī savus klientus, vienmēr piedāvās ko vairāk, lai izmantotais pakalpojums būtu ērts un patīkams visiem, kas to izmanto. Ja ņem vērā faktu, ka mikroautobusu noma ir populāra arī lielu ģimeņu vidū, tad nereti ir arī kāds bērns, kas nav izaudzis tik daudz, lai varētu nelietot bērnu auto sēdeklīti. Papildus mikroautobusam ir iespēja nomāt arī šo sēdekli, lai bērns tiktu pārvadāts droši un bez jebkādas iespējas savainoties. Lai neiebrauktu auzās, vārda vistiešākajā nozīmē, ir iespēja iznomāt arī GPS kartes, kas visas ir atjaunotas, lai pārbrauciens notiktu droši un bez lieka stresa un bažām, ka pastāvētu iespēja apmaldīties. Arī jumta bagāžnieks noteikti būs sabiedrotais, ja ir jāpārvadā daudz cilvēku, kas nozīmē arī daudz mantu.

Papildus pakalpojumi!

Ecorent ir viens no populārākajiem auto nomas uzņēmumiem, kas nozīmē to, ka būtu grēks savus klientus nepalutināt ar jauniem piedāvājumiem, kas varētu lieliski papildināt jau esošo, pozitīvo pieredzi ar jauniem iespaidiem un arī nodrošināt jaunu klientu plūsmu. Mikroautobusu noma ir tikai viens no ļoti daudziem uzņēmuma piedāvājumiem. Tā pat ir iespēja izīrēt piekabes, nodrošināt transfēru, iznomāt auto kāzām, iznomāt luksusa klases automašīnas un pat automašīnas ar šoferi.

Kādēļ gan, lai kāds šos piedāvājumus neizmantotu?!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply