Auto nomas pakalpojumi Latvijā

Auto nomas pakalpojumus Latvijā piedāvā dažādas kompānijas- no tām daudzas darbojas vietējā mērogā, bet pastāv arī tādi starptautiski auto īres uzņēmumi, kas atrodami ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Kādi ir galvenie auto nomas pakalpojumi Latvijā? Kādās Latvijas pilsētās ir visērtāk izīrēt auto? Uz šiem jautājumiem vērts atbildēt pirms dodies ceļā ar nomātu auto.

Auto noma Rīgā

Bez šaubām, visvairāk auto nomas uzņēmumu darbojas tieši galvaspilsētā Rīgā. Ņemot vērā pilsētas statusu – tā ir lielākā pilsēta Baltijas valstīs, kurā dzīvo aptuveni viena trešdaļa Latvijas iedzīvotāju – un aktīvo biznesa un sabiedrisko dzīvi, ir saprotams, ka tieši Rīgā varētu būt vislielākais pieprasījums pēc nomātiem auto. Auto īres uzņēmumi Rīgā piedāvā kā vieglo auto, tā arī mikroautobusu, motociklu, autobusu un auto aprīkojuma nomu.

Rīgā auto nomas pakalpojumus aktīvi izmanto arī iebraucēji – tūristi. Ņemot vērā vēl pagājušajā gadā novēroto individuālo tūristu skaita pieaugumu, pieaug arī pieprasījums pēc īres auto. Tā kā sākotnēji ceļotāji ierodas Rīgā pa vienam vai nelielās, tūrisma aģentūru neorganizētās grupās, tad, lai dotos apmeklēt apskates objektus tālākos pilsētas rajonos vai ārpus tās, daudzi no viņiem izvēlas „visneatkarīgāko” transporta veidu – auto.

Ceļš sākas jau lidostā

Ņemot vērā faktu, ka daudzi no individuālajiem ceļotājiem, kā arī Latvijas iedzīvotāji, atgriežoties mājās, izmanto aviosabiedrību pakalpojums, arī ceļš ar nomāto auto var sākties jau lidostā. Auto nomas aģentūras piedāvā piegādāt auto uz lidostu, tāpēc, zinot sava lidojuma reisa laiku, persona jau var pasūtīt nomātu automobili. Šis pakalpojums ir īpaši iecienīts ceļotāju vidū, kas ierodas valstī ar lielu bagāžu, kuras pārvadājumi nav tik ērti un droši sabiedriskajā transportā.

Auto noma citos reģionos

Arī citos Latvijas reģionos un pilsētās auto noma ir cieši saistīta ar tūrismu un sabiedrisko, kultūras notikumu aktivitāti. Nebūs grūti iznomāt auto tādās pilsētās kā Jūrmala, Valmiera, Liepāja vai Sigulda, savukārt salīdzinoši nedaudz aktīvu auto īres uzņēmumu darbojas attālākos Latvijas novados un mazpilsētās, kur šāds pakalpojums ir mazāk pieprasīts.

 Ja esi „iesācējs” nomātu auto izmantošanā, sākumā aplūko internetā un aģentūrās pieejamo informāciju un uzzini, kāds ir vispārējais piedāvājums reģionā, kurā vēlies īrēt auto. Iespējams, kādas no auto nomas aģentūrām tieši šobrīd sniedz izdevīgus piedāvājums, kas varētu derēt tieši tev.  Īrēt auto Rīgā būs vieglāk, bet vienlaikus arī sarežģītāk – ir svarīgi „neapmaldīties” lielajā uzņēmumu klāstā un izvēlēties sev vispiemērotāko variantu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , , , ,

One Response to “Auto nomas pakalpojumi Latvijā”

  1. […] Auto nomas pakalpojumus Latvijā piedāvā dažādas kompānijas- no tām daudzas darbojas vietējā mērogā, bet pastāv arī tādi starptautiski auto īres uzņēmumi, kas atrodami ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Kādi ir galvenie auto nomas pakalpojumi Latvijā? Kādās…Visu rakstu lasiet šeit : Auto nomas pakalpojumi Latvijā […]

Leave a Reply