Auto nomas kompānijas Eiropā

Lai arī Eiropa ir otra mazākā pasaules daļa, tik dažādo valstu atrašanās cieši blakus, dara to bagātu neskaitāmām aizraujošām vietām, pilsētām un daudzveidīgiem tūrisma maršrutiem, ļaujot ceļotājiem iepazīt dažādas kultūras un paradumus tikai dažās dienās. Viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt Eiropu un pilnvērtīgi izbaudīt ceļojumu, ir auto noma. Apstāšanās jebkurā vietā, ceļojuma maršruta maiņa nepieciešamības gadījumā un iespēja apmeklēt pilsētas un apskates objektus jūsu izvēlētajā secībā ir tikai dažas no priekšrocībām, ko ceļā pa Eiropu spēj sniegt auto noma.

Ja vēlaties izmantot auto īres pakalpojumus un redzēt visu, ko Eiropa šādā ceļā spēj sniegt, ir svarīgi izvēlēties vispiemērotāko auto nomas aģentūru. Lai sniegtu nelielu ieskatu Eiropā piedāvātajās iespējās, ticis izveidots saraksts ar kontinentā darbojošos starptautisko auto nomas kompāniju top 5.

  1. Europcar

Europcar uzņēmums ticis dēvēts kā „Vispasaules atpūtas auto īres kompānija”. Šis nosaukums pierāda, ka minētajā aģentūrā patiesi tiek izprasts tas, kāda auto noma vislabāk atbilstu atpūtnieku un ceļotāju vēlmēm. Uzņēmumā tiek piedāvāti vienīgi tādi automobiļi, kas ir ne vecāki par sešiem mēnešiem, turklāt braucējam tiek nodrošināta 24 stundu palīdzība uz ceļa tehnisku problēmu gadījumos.

  1. Avis

Avis auto noma ir plaši pazīstama, un amerikāņu auto īres aģentūra jau ilgu laiku ir viena no galvenajiem šāda veida pakalpojumu sniedzējiem Eiropā. Uzņēmums tika nodibināts jau 1946. gadā sākotnēji ar trīs automobiļiem.

  1. Alamo

Starptautiskās auto nomas gigants Eiropā piedāvā auto savākšanas punktus austrumu, centrālajā, dienvidu, ziemeļu un Skandināvijas daļā. Pakalpojumi pieejami tiešsaistē, piedāvājot arī auto nomu pēdējā brīdi. Aģentūra strādā arī ar lielajiem uzņēmumiem, piedāvājot atpūtas nomas paketes.

  1. Hertz

Hertz ir uzticama auto nomas kompānija, kas, tāpat kā Avis, radusies Amerikā un tikusi dibināta 20. gadsimta sākumā – jau 1918. gadā. 2006. gadā uzņēmums atklāja savu „zaļo kolekciju”, kura klientiem piedāvā videi draudzīgus Toyota, Ford un Hyundai auto modeļus.

  1. Budget

Šis auto nomas uzņēmums, tiecoties sniegt klientiem izdevīgus piedāvājumus, savos īres auto piedāvā virkni dažādu palīgrīku, ieskaitot iPod lādētājus un slēpju bagāžniekus, ar ko aprīkoti īres transportlīdzekļi.

Jau tagad auto noma daudziem ir kļuvusi par visiecienītāko pārvietošanās veidu, iepazīstot ārvalstis, un ar tik lielu auto nomas aģentūru piedāvājumu, kāds pieejams Eiropā, ceļotāji var būt droši, ka pēc nelieliem meklējumiem jebkuram izdosies atrast tieši tādu auto, kurš vislabāk derētu iecerētajā braucienā.  

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply