Lenovo portatīvie datori– nāc un izvēlies interneta veikalā 220.lv

Datortehnikai katrā mājā ir atvēlēta īpaša nozīme. Taču ejot laikam, arvien populārāki kļūst portatīvie datori, tāpēc stacionārie datori tiek izmantoti arvien retāk. Tas skaidrojams ar cilvēku straujo dzīves ritmu. Tiem, kuriem ikdienā bieži vien ir jādodas komandējumos, izbraucienos vai citās darba darīšanās noteikti dos priekšroku portatīvajam datoram gan ofisā, gan mājās. Lai kur arī darba cilvēks neatrastos, visa nepieciešamā dokumentācija vienmēr būs pa rokai – savā portatīvajā datorā. Taču portatīvais dators ir vajadzīgs ne tikai darba cilvēkiem vai studentiem, bet katram, kas māk ar to rīkoties. Jau mazajās klasēs bērni apgūst iemaņas darbā pie datora un tad vecākiem atliek vien datoru iegādāties arī mājās.

Šoreiz iepazīstināsim ar starptautiskās kompānijas Lenovo piedāvātajiem portatīvo datoru modeļiem. Ja meklējat firmas Lenovo(inovatīvo tehnoloģiju piedāvājumu) optimālākā datora modeli par pieņemamu cenu, tad interneta veikalā 220.lv šobrīd var atrast pasakainu piedāvājumu – portatīvais dators Lenovo G570 B800 ar operatīvo atmiņu (RAM) 2GB šobrīd ir pieejams par 219,00. Šis dators ir lieliski aprīkots ar Intel Celeron Dual Core centrālo procesoru, kas darbojas 1.5GHz frekvencē. Tas sver vien 2,6 kilogramus. TāpatLenovoportatīvajam datoram ir pieprasītākais izmērs – ar 15,6 collu displeju. Vajadzīgie faili tiks uzglabāti uz droša 320 GB cietā diska. Bez izdevīgiem piedāvājumiem, interneta veikalā 220.lv pieejami arī dažādi portatīvo datoru aksesuāri – somas, austiņas un mikrofoni.

lenovo datori

Portatīvo datoru ražotāju vidū ir milzīga konkurence, katrs mēģina pārsteigt savu potenciālo klientu ar kaut ko jaunu. Jāteic, ka Lenovo datori ir ļoti pieprasīti, jo ir ne vien labi tehniski aprīkot, bet arī vizuāli pievilcīgi – ar dažādām krāsām un dizainu. Tāpēc nav jābrīnās, ka populārākie modeļi ātri vien tiek izpārdoti. Nevar nepieminēt, ka interneta veikals 220.lv visām elektroprecēm, tostarp portatīvajiem datoriem piedāvā vairāku gadu garantiju, ērtu piegādi un vairākus veidus, kā norēķināties par savu izvēlēto preci. Tas parāda interneta veikala rūpes par saviem klientiem. Tāpēc arī Tu droši vari uzticēties savam interneta veikalam 220.lv!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply