Kredīts pensionāriem pie VIA SMS

VIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā ātri, ērti un vienkārši noformējamu aizdevumus ikvienam, arī pensionāriem. Daudzviet kredīts pensionāriem ir grūti pieejams un tā noformēšana prasa daudz laika un enerģijas. VIA SMS ir izņēmums – aizdevuma noformēšana ir ērta un vienkārša, turklāt to ir iespējams veikt, pat neizejot no mājām.

VIA SMS aizdevumus izsniedz personām līdz 65 gadu vecumam. Tas nozīmē, ka ir pieejams arī kredīts pensionāriem. Lai saņemtu aizdevumu personai jābūt:

  • Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam;
  • Vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Bez kavētiem kredītu maksājumiem vai pārkāptām līgumsaistībām.

VIA SMS piedāvā divus aizdevuma veidus: naudas kredīts un iespēju aizņemties līdz algai. Abi šie aizdevuma veidi atšķiras ar maksimālo pieejamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu, tomēr abi šie kredīta veidi sniedz iespēju, ātrā un vienkāršā veidā tikt pie papildus naudas līdzekļiem, netērējot laiku ķīlas vai galvojuma noformēšanai.

Aizdevums līdz algai ir īstermiņa kredīts pensionāriem vai ikvienam citam, kam steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tā apmērs ir līdz 300 latiem un atmaksas termiņš nevar būt ilgāks par 30 dienām. Jāpiebilst, ka, pirmo reizi aizņemoties, maksimālais pieejamais aizdevuma apmērs ir līdz 150 latiem.

Aizdevums līdz algai ir ērti, vienkārši un ātri noformējams kredīts. To ir iespējams saņemt pat neizejot no mājām – viss, kas nepieciešams, ir dators ar interneta pieslēgumu un mobilais tālrunis. Tāpat būtiski, ka pirmais aizdevums līdz algai ir pieejams bez maksas, proti, tam nepiemēro mēneša procentu likmi.

Otrs kredīts pensionāriem, ko piedāvā VIA SMS, ir naudas kredīts. Šī aizdevuma apmērs ir no 300 līdz 1000 latiem un tā atmaksas termiņš ir no trīs līdz pat 12 mēnešiem. Aizdevums ir lieliski piemērots lielāku izdevumu segšanai, piemēram, dažādu pirkumu veikšanai, mājokļa remontam un citiem. Tas, tāpat kā aizdevums līdz algai, ir ātri, ērti un vienkārši noformējams, turklāt to ir iespējams saņemt, pat neizejot no mājām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply