Kredīts internetā

Lai saņemtu kredītu, ne vienmēr jādodas uz banku. Šobrīd daudzas kredītkompānijas savus kredītus piedāvā saņemt internetā. Kredīts internetā nozīmē to, ka, izdarot dažas formalitātes kompānijas mājas lapā, pāris minūšu laikā iespējams iegūt papildu līdzekļus savā bankas kontā.

Patlaban tiek piedāvāts divu veidu kredīts internetā: ātrais un patēriņa. Ātro kredītu internetā iespējams saņemt aptuveni 10-15 minūšu laikā. Lai to saņemtu, nav nepieciešami nedz dokumenti, nedz ķīla vai galvojums. Viss, kas jādara – jāreģistrējas izvēlētās kompānijas mājas lapā, jānosūta uz tās bankas kontu reģistrācijas santīms (var būt arī vairāk kā viens santīms, piemēram, Icredit.lv jāpārskaita 10 santīmi) un jāpiesaka vēlamā kredīta summa. Ātro kredītu kompānijas parasti izsniedz līdz 350 latiem, bet summas aizdevums būs atkarīgs no vairākiem faktoriem. Pirmkārt, kredītiestāde aplūkos to, kuru reizi persona aizņemas kredītu. Patstāvīgajiem klientiem iespējams aizņemties maksimālo ātrā kredīta summu. Kā iepriekš minēts, tā var būt līdz 350 latiem (kompānijām šī summa atšķiras). Ja persona kredītu ņems pirmo reizi, tad maksimālo summu aizņemties nebūs iespējams. Otrkārt, kredītiestāde aplūkos, cik lieli un regulāri ir aizņēmēja ikmēneša ienākumi. Šos datus kompānija iegūs sazinoties ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru un nododot personas datus, kuri tiks norādīti reģistrācijas brīdī. Reģistrējoties aizņēmējam būs jānorāda, ka viņš piekrīt, ka viņa dati tiks attiecīgi apstrādāti, pirms kredīta piešķiršanas. Treškārt, kredītiestāde aplūkos, kāda ir aizņēmēja kredītvēsture. Pozitīvas vai neitrālas kredītvēstures gadījumā problēmu nebūs, savukārt, ja kredītvēsture būs slikta, tad kompānija var piešķirt mazāku naudas aizdevumu vai arī to nepiešķirt vispār. Negatīvas kredītvēstures gadījumā kompānijas aizdevumus nepiešķir.

Patēriņa kredīts internetā izpaužas citādi. Šim kredītam var pieteikties internetā, tomēr nauda bankas kontā netiks pēc pāris minūtēm ieskaitīta. Ar patēriņa kredītu piešķir lielāku aizdevumu kā ar ātro kredītu, tāpēc kompānijām būtu riskanti naudu uzreiz pārskaitīt. Šo kredītu iespējams aizņemties līdz pat 7000 latiem un arī šiem kredītiem nav nepieciešama ķīla. Patēriņa kredīts internetā nozīmē to, ka internetā var aizpildīt visas nepieciešamās formalitātes, tomēr, lai kredītu nokārtotu līdz galam būs jādodas uz banku.

Katru pieteikumu kredītam internetā kompānijas izskata individuāli, izvērtējot vai piešķirt naudu aizņēmējam būs droši un vai viņš to spēs atdot. Galvenie kritēriji, kurus aizdevējiestādes aplūko pašus pirmos ir šādi:

  • kredītņēmēja vecums;
  • kredītvēsture;
  • iespēja atmaksāt aizdevumu.

Kredītņēmēja vecuma noteikumi kompānijām atšķiras. Lielākoties kredīts internetā tiek piešķirts no 18 gadu vecuma, tomēr ir aizdevējiestādes, kuras naudu piešķir no 20 vai 21 gada vecuma. Kredīts internetā netiek piešķirts arī tad, ja persona ir vecāka par 75 gadiem (ierobežojums var būt arī 60 gadi).

Pirms kredīta piešķiršanas kompānijas arī aplūkos personas kredītvēsturi un rīkosies kā augstāk minēts.

Iespēja atmaksāt aizdevumu ne vienmēr nozīmē to, ka nepieciešama darba vieta. Galvenais kritērijs, ko kompānijas aplūkos, būs ienākumu stabilitāte un apjoms. Šajā gadījumā ienākumi var būt arī cita veida naudas līdzekļi, piemēram, pabalsti vai stipendijas.

Kredīts internetā tiek piešķirts tikai Latvijas Republikas pilsoņiem un patstāvīgajiem iedzīvotājiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply