Kredīts 15 minūtēs

Kredīts ir naudas summa, kuru kreditors aizdod klientam. Katram kredītam ir savi nosacījumi, savi ierobežojumi, savas priekšrocības un trūkumi.

Vissātrākais kredīta veids ir ātrais kredīts. Ātra kredīta pieteikšana notiek caur internetu, pēc tām klients saņem naudu savā kontā ļoti ātri, parasti pusstundas laikā vai pat ātrāk. Ātrais kredīts ir iespēja saņemt naudu tieši tad, kad tā ir nepieciešama visvairāk, jebkurā vietā un jebkurā laikā.

Ātra kredīta saņemšanas ātrums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Pirmais faktors ir kredītiestādes piedāvājums, jo katram uzņēmumam ir savi nosacījumi un piedāvājumi klientiem. Dažās kredītiestādes piedāvā saņemt ātro kredītu 15 minūšu laikā vai pat ātrāk, bet pastāv arī citi nosacījumi un ierobežojumi, kuri nav atkarīgi no kredītiestādes.

Otrais faktors, kas ietekme naudas saņemšanas ātrumu, ir atkarīgs tikai no paša klienta. Ja klients sniedz par sevi precīzas un patiesas ziņas, kurus var viegli pārbaudīt, tad pieteikuma izskatīšana notiek ļoti ātri. Ja klients noklusē svarīgas ziņas, sniedz nepatieso informāciju par sevi vai arī sniedz nepilnīgu informāciju, kredītiestādes darbiniekiem nāksies ilgāk apstrādāt informāciju par klientu. Turklāt nepatiesu vai nepilnu ziņu sniegšana ir viens no iemesliem, kāpēc klients var saņemt atteikumu.

Trešais svarīgais faktors ir atkarīgs tikai no bankām, starp kurām notiek transakcija. Ja kredītiestādei un klientam ir konti vienā bankā, naudas pārskaitījums notiek dažu minūšu laikā. Ja bankas atškirās, tad viss ir atkarīgs no konkrētas bankas piedāvājuma. Starp Latvijas lielākām bankām (Swedbank, DNB Nord, Citadele u.c.) transakcijas darbdienās notiek diezgan ātri, dažu stundu laikā, bet brīvdienās transakcijas notiek ilgāk. Ja klienta konts ir kādā no ārzemju bankām, tad transakcija var aizņemt pat divas vai trīs dienas.

ViaSMS piedāvā kredītu jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kuram ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS kredītu var pieteikt, nosūtot īsziņu, un nav nepieciešami nekādi dokumenti, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Reģistrācijas maksa ir tikai 0.01 LVL. Pirmā kredīta summa nevar pārsniegt 150 latus. Lēmums par kredīta piešķiršanu tiek pieņemts ļoti ātri, un klients tiek informēts ar īsziņu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply