Kredīti no 19 gadu vecuma

kredīti no 19 gadu vecumaOpen Credit aizdevumi ir lieliska iespēja saņemt kredītus no 19 gadu vecuma, jo uzņēmums izsniedz aizdevumus arī personām, kas vēl nav sasniegušas 20 vai 21 gada vecumu. Open Credit kredīti ir ērti un vienkārši noformējami aizdevumi, ko iespējams saņemt arī darba dienu vakaros un brīvdienās. Lai saņemtu aizdevumu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Open Credit ir viena no nedaudzajām kompānijām, kas izsniedz aizdevumus personām jau no 18 gadu vecuma. Tas nozīmē, ka pie Open Credit ir pieejami kredīti no 19 gadu vecuma. Jāpiebilst, ka lielākā daļa kompāniju piedāvā aizņemties tikai personām, kas jau ir sasniegušas 20 vai 21 gada vecumu.

Kredīti no 19 gadu vecuma vai no 18 gadu vecuma pie Open Credit ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam ir pastāvīgi un pietiekami lieli ienākumi, kas nepieciešami aizdevuma atmaksai. Tāpat kredītņēmējam ir nepieciešams atvērts konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Jāpiebilst, ka Open Credit neizsniedz aizdevumus personām, kam ir kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas kredītsaistības.

Galvenā atšķirība starp Open Credit parastajiem aizdevumiem un kredītiem no 19 gadu vecuma un 18 gadu vecuma ir tā, ka personām vecumā līdz 20 gadiem maksimālais pirmā aizdevuma apmērs nevar būt lielāks par 50 latiem. Parasti pirmā aizdevuma apmērs var būt līdz 200 latiem. Aizņemoties atkārtoti, maksimālais aizdevuma apmērs var būt līdz pat 1000 latiem ar maksimālo atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem.

Viena no būtiskākajām Open Credit aizdevumu priekšrocībām ir tā ir ātrā un vienkāršā noformēšana – visas nepieciešamās darbības iespējams veikt tikai dažu minūšu laikā, pat neizejot no mājām. Kredītu saņemšanai nav nepieciešams doties uz banku vai kādu citu kredītiestādi. Aizdevumus izsniedz bez ķīlas vai galvojuma, padarot to noformēšanu patiešām ērtu un ātru. Tāpat viena ļoti būtiska īpašība ir tā, ka aizdevumus iespējams noformēt arī ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un darba dienu vakaros.(Uzņēmuma mājas lapa)

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply