Aizņemies naudu internetā jau no 19 gadu vecuma

Nonākot finansiālās grūtībās vairs nav jāuztraucas par to, kur ātri atrast naudu. Pastāv lieliska iespēja aizņemties internetā – ātri, ērti un bez jebkādas dokumentu noformēšanas. Turklāt, internetā pieejami arī kredīti no 19 gadiem bez darba vietas, ko piedāvā tāds aizdevējs kā Vivus. Tā ir iespēja aizņemties līdz pat 1000 latiem ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem!

Vivus piedāvā virkni priekšrocību

Vivus neatšķiras no citiem ātrajiem aizdevējiem, jo pieteikties kredītam iespējams internetā, Vivus mājaslapā un naudu savā kontā iespējams saņemt jau 15 minūšu laikā. Tāpat arī noteikts, ka klientam ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam ar kontu kādā no Latvijas bankām, tāpat kā pie lielākās daļas citu aizdevēju. Tomēr, Vivus piedāvā arī citas nozīmīgas priekšrocības, kas nav pieejamas pie katra aizdevēja.

Vivus.lv ātrā kredīta priekšrocības:

  • Kredīts līdz Ls 1000 ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem;
  • Izsniedz kredītus Latvijas iedzīvotājiem vecumā jau no 19 gadiem līdz 70 gadiem;
  • Jaunajiem klientiem pirmais kredīts uz 3 mēnešiem bez maksas;
  • Aizdevumu iespējams saņemt pat bez darba vietas!

Kredītu iespējams saņemt arī bez darba vietas

Būtiskākā priekšrocība, ka pieejami kredīti no 19 gadiem bez darba vietas! Savā ziņā tas ir pavisam loģiski, ka tiek piedāvāts kredīts, nepieprasot regulārus ienākumus, jo ne katrs 19 gadus vecs jaunietis jau strādā. Tāpēc Vivus ir ideāls variants, ja aizņemties vēlas jaunietis, piem., lai segtu studiju maksu. Pieprasīto kredīta summu iespējams saņemt visu uzreiz, bet kredīta pamatsummu tiek sadalīta ikmēneša maksājumos uz paša klienta izvēlētu laika posmu.

Vienīgais, ar ko jārēķinās klientam – Vivus ir tiesīgi piešķirt mazāku kredītu, nekā pieprasīts. Tas tāpēc, ka kredīti pieejami arī personām bez regulāriem ienākumiem, tāpēc katram klientam kredītlimits tiek noteikts individuāli. Tāpat arī jārēķinās ar to, ka topošajam klientam nedrīkst būt kavēti maksājumi vai pārkāptas parādsaistības.

Reģistrēties un pieteikties aizdevumam iespējams jebkurā diennakts laikā, tikmēr pieteikumu izskatīšana parasti notiek katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Ar kredīta summām, procentiem un atmaksas termiņiem var iepazīties Vivus mājaslapā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply