Kas kopīgs patēriņa un interneta kredītiem?

patēriņa kredīts - kredīts internetāKredīti internetā pieejami ik uz soļa, atšķiras tikai pieejamās summas, aizdevuma termiņi, aizdevuma procentu likmes, vai pieejams pirmais kredīts bez maksas un tamlīdzigi. Tāpēc rodas jautājums, vai dažus no interneta kredītu aizdevējiem var dēvēt par patēriņa kredītu izsniedzējiem? Atbilde ir JĀ! Kāpēc?

Patēriņa kredīti kādreiz bija pieejami tikai bankās un citās kredītiestādēs, kuras bija jāapmeklē pašam interesentam personīgi, taču tagad, kā jau ļoti daudzās citās nozarēs, vērojama parādība, ka aizdevēji savu darbību daļēji parceļ uz interneta vidi. Proti, piemēram, tik atpazīstams aizdevējs, kāds ir BigBank, savus pakalpojumus piedāvā saņemt internetā, kas sevī ietver reģistrēšanās procesu un pieteikšanos kredītam (tiek atvieglots formalitātšu kārtošanas process), un pēc tam atliek vien gaidīt atbildi par kredīta piešķiršanu (jādodas uz tuvāko bankas filiāli) vai tā noraidījumu kāda pamatota iemesla dēļ.

Bez iepriekš minētās BigBank, patēriņa kredītus internetā piedāvā, piemēram, tādi uzņēmumi kā OpenCredit.lv, Vivus.lv un Credit24.lv, tāpēc jāsecina, ka patēriņa kredīti ir tik pat pieejami kā ierastie ātrie kredīti, kas parasti ir apjomā līdz 300 latiem, taču iepriekš minētie aizdevēji piedāvā pat 1000-1500Ls lielas naudas summas ar aizdevuma termiņu līdz 24 mēnešiem.

Patēriņa kredītu internetā aizņemties ir gaužām vienkārši, jo jāveic ir tikai trīs soļi – pirmais, jāreģistrē savs klienta profils aizdevēja mājas lapā (sekojot norādēm aizdevēja mājas lapā), otrais, jāreģistrē savs bankas konts (pārskaitot 0.01Ls uz aizdevēja kontu – abpusēji drošākais veids, kā reģistrēt kontu) un, trešais solis, jāpiesakās aizdevumam, norādot nepieciešamo summu un aizdevuma termiņu. Tālāko jāatstāj aizdevēja ziņā – tas izvērtēs aizdevuma pieteikumu, novērtēs Jūs kā potenciālo klientu un no tā izdarīs lēmumu – piešķirt aizdevumu vai tomēr nē. Bet, ja topošais klients ir Latvijas iedzīvotājs, ir sasniedzis nepieciešamo vecumu (18-20 gadi atkarīgi no aizdevēja nosacījumiem) un tam ir pozitīva kredītvēsture (bez kavētiem maksājumiem un parādiem), kredīts uz klienta kontu tiek pārskaitīts pāris desmitu minūšu laikā.

Patēriņa kredītiem un kredītiem internetā ir daudz kopīga, bet, galvenais, servisa ērtības un kvalitāte. Atgādināt nekad nenāks par ļaunu – aizņemies gudri un atbildīgi, izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt! Pirms aizņemies, salīdzini visus ātro un patēriņa kredītu piedāvājumus ŠEIT!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply